Akcja BEZPIECZNY PAS(ażer) na ulicy Chorzowskiej. Przy okazji można było dostać… zaproszenie na mecz

Nie zawsze zatrzymanie przez drogówkę musi kończyć się źle, zwłaszcza dla kieszeni. W czwartek, w ramach akcji BEZPIECZNY PAS(ażer) prowadzonej na ulicy Chorzowskiej, można było liczyć na całkiem sympatyczną niespodziankę.

Od godziny 14:00 policjanci wraz z piłkarzami Piasta przypominali kierującym i pasażerom o konieczności i zaletach stosowania systemów bezpieczeństwa, będących na wyposażeniu pojazdów.
Kontrolowani kierowcy i pasażerowie oprócz materiałów informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa ruchu, mogli liczyć na dość niespodziewany bonus w postaci klubowych pamiątek i bezpłatnych zaproszeń na niedzielny mecz Piasta Gliwice.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
RealistA
RealistA

Bravo za pomysł.

Piotrr
Piotrr

Kto mi ukradł farby? Takie jak na mòrze przy stadionie coś mi wygląda to na żabola bo każdy żabol to złodziej. Flagi też ukradli to i farbę mogli.

olo
olo

hehe. super. co tam gliwickie Żaby macie do powiedzenia ?:)

Szewczak
Szewczak

Hahahaha wstyd na cala Polske haha Piast i Policja hej hej

Utyk
Utyk

Super. W końcu piastowscy kopacze piłki (która ich nie słucha) robią to co powinni -pracują. Za tyle kasy, którą dostają od miast powinni kosić trawniki, grabić liście, zapalać znicze na pustych grobach.
Do czego to doszło żeby nagabywać ludzi na ulicy i oferować bilety. Ale jak frekwencja nie dopisuje to nie ma się co dziwić. Emocje jak na szachach

Imiu
Imiu

Do tego się chyba tylko nadają tacy piłkarze.
Niech pompują kasę w Piasta i Reprezentację, szkoda że innych sportów nie znaju.

ja234
ja234

Takie kontrola powinny być codziennie, oczywiście bez piasta- porażki- amatora.
Sprawdzać trzeźwość a piratom drogowym wlepiać mandaty i zabierać prawo jazdy.

piastol
piastol

KOLEGO HAHA Piast porażka?? na którym obecnie miejscu jesteśmy?? kolejny raz zagramy w Pucharach jest na to DUŻA szansa jak może nie znów vice mistrz :) :) wiec cichutko :) i ile z rzędu meczy wygraliśmy? a Wy ile ? bo pewnie jesteś żabolek :)

Lolek
Lolek

Szanowny Panie Pistol. Jeżeli ktoś krytykuje klub piłkarski Piast Gliwice, nie czyni go z automatu kibicem Górnika Zabrze, czy jakiegokolwiek innego klubu piłkarskiego. Czy to jest aż tak, trudne do zrozumienia?