Radzimir Dębski w Arenie Gliwice – Pierwszy Festiwal JIMEK+oficjalnie potwierdzony

Pierwsza edycja festiwalu Jimek+ odbędzie się w październiku w Arenie Gliwice. Za program artystyczny tego wydarzenia odpowiada Radzimir Dębski – jeden z najzdolniejszych kompozytorów młodego pokolenia.

5 i 6 października to daty, które powinni w swoim kalendarzu zapisać wszyscy fani Jimka. Pełen skład artystów, którzy wezmą udział w festiwalu, poznamy pod koniec sierpnia, jednak już teraz Dębski zapowiada, że to będzie niezapomniana impreza.

Szykuje się coś dużego. Wielka arena, pełen symfoniczny skład i wielu gości

– czytamy na oficjalnym fanpejdżu artysty.

Koncerty pod batutą Jimka to wielkie muzyczne emocje i duża dawka dobrej zabawy. Bilety na festiwal Jimek+ są dostępne na portalu Eventim.

Więcej informacji o festiwalu na stronie Arenagliwice.com.

(żms)/MSI
fot. Szkoła Policji w Katowicach/arch.24gliwice.pl

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Wasz Franek
Wasz Franek

I to jest to ! Wspaniałe duże wydarzenie niczym “toczące się kamienie” rozsławi nasz gród w całej Europie. Tak jak zresztą zakładałem. Sraczyków co prawda melomanom w hali (będą dotychczasowe trzy)nie udostępnimy,ale,ale powstaną hotele. hoteli wiele. sklepikarze się wzbogacą. Gliwice na Krzesimirze nie stracą

beznadziejnie zakłamany
beznadziejnie zakłamany

Ale będzie dochóóóóóóóóóóód dla miasta. Zacieram rączki na tę kaskę dla miasta. Dzięki niej będziemy częściej zamiatać starówkę, sprzątać, dbać o infrastrukturę, malować pasy na przejściach dla pieszych, budować drogi rowerowe, place zabaw etc.

Sławomir Rodowicz
Sławomir Rodowicz

Jeśli impreza będzie biletowana liczę na 500 sprzedanych plus 1000 zaproszeń bezpłatnych dla VIPów nie pijących piwa o tej nazwie. Więc pojawi się ich może 200. Czyli sukces taki na miarę ostatniego spotkania przy telebimie .Zakładano 8 tyś było 800 frustratów. Ale nie Radana to wina. Wina Tuska i piłkarzy.

Ostatni Sprawiedliwy
Ostatni Sprawiedliwy

Dwie imprezy w hali schizofrenii (Hala Podium, Hala Gliwice teraz Arena Gliwice) poprzedzone półroczną przerwą. Przy takim tempie kiedy hala zacznie na siebie zarabiać?

Urko
Urko

Nigdy . Za dwadzieścia lat najtaniej będzie ja rozebrać.

Panewnicki śmiech dzika
Panewnicki śmiech dzika

Miała być Liga Światowa. Miało być MMA. Miały być gwiazdy .A tu Krzesimir zagra “Krzesanego” Mało tego ? Jeśli się uda . Sracze otworzymy. Na trzymającą mocz młodzież wśród publiczności nie liczymy.

HAL
HAL

Jimek pokazał już w Gdańsku i w NOSPR z Miuoshem, że potrafi przygotować imprezę, która porywa tłum. Gdańsk był za darmo, NOSPR za grosze, a Arena za ponad 200 zł. i to może być zapora dla młodych gliwiczan przyzwyczajonych do darmowego szmelcu w byle jakich warunkach. Inna rzecz, że w Arenie dźwięk jest koszmarny, o czym przekonali się widzowie na koncercie van Buurena. Ale to nie wszystkim przeszkadza. Wystarczy zobaczyć i mimowolnie posłuchać, jakich słuchawek używają dziś młodociani smartfonowcy. Dramat skutkujący głuchotą. Jimek jest inteligentny i pracuje z inteligentnymi artystami. To rodzi następne dwa problemy. Ilu gliwiczan skorzysta z oferty… Czytaj więcej »

tak pytam?
tak pytam?

A czy widział ktoś coś dobrego zrobinego dla Gliwic w tym wieku pzez franka? A koleś kasuje oficjalnie 30 tysi z z trzech źrudeł i pewnie drugie tyle różnorakich bonusów co miesiąc. Ile jeszcze będzie ten pasozyt pasożytował?

Maciej
Maciej

hahahahaha – gratuluje…

Gość
Gość

@tak pytam
A ktoś inny zrobi coś dobrego dla Gliwic? Czy bedzie to kolejny pasożyt?

normalny
normalny

bilety kupione :-) czekam na koncerty…

niezorientowany
niezorientowany

słuchajcie o co chodzi z tą halą? kto to wymyślił? co ma z tym wspólnego PWIK? po co miastu taka studnia bez dna? co ma z tym wspólnego nieżyjący już Błażusiak? hmm….. bardzo intrygująca historia. Gliwice lubią takie niewyjaśnione mroczne narracje.

Fachura
Fachura

PWiK pełniło funkcję Menadżera Projektu, czyli Zamawiający Zastępczy. Po prostu w Urzędzie nie było pracowników znających się na specyfice dużych projektów budowlanych. W PWiK natomiast byli na świeżo po/w trakcie 2 etapów Modernizacji Gospodarki wod-kan. Błażusiak udział miał wbrew pozorom niewielki. Pozdrawiam :)

Sammi
Sammi

Tradycyjnie. Nic nowego, nic własnego, tylko przenosiny już uznanych cudzych pomysłów na imprezy.

Gosia.
Gosia.

Ty tak serio?…

Imiu
Imiu

“w Arenie Gliwice” – tzn. na parkingu czy w cyrku?

ja234
ja234

Tzn. na parkingu.Postawią namioty, krzesła. Będzie sukces na wstecznym.
Może coś tam miasto zarobi,może.

ja234
ja234

Czyli kolejne wydarzenie obok hali-bankrut-porażki.
Kible nadal są w…kiblu.
Tak trzymajcie urzędasy.