Audi A4 zniknęło z parkingu. Czy ktoś rozpoznaje podejrzanego mężczyznę w czarnej koszulce?


Rozpoznajesz mężczyznę widocznego na zdjęciach? Osobnik ten, o atletycznej budowie ciała, jest podejrzany o kradzież samochodu – ciemnografitowego audi A4, które “zniknęło” z przyblokowego parkingu w Knurowie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Gliwice. W toku ustaleń zabezpieczono wizerunek podejrzanego. Z uwagi na fakt, że nie zdołano ustalić tożsamości mężczyzny, funkcjonariusze zwracają się z apelem o kontakt z komendą do osób, które wiedzą lub podejrzewają, kim jest osoba z opublikowanych zdjęć.

Do zdarzenia doszło 13 września w Knurowie przy ul. Ogrodowej.


– Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o dowolny kontakt z policjantami: pod numer telefonu 32 336 93 86 (całodobowo pod 32 336 92 55), mailowo ppm@gliwice.ka.policja.gov.pl, za pośrednictwem anonimowej skrzynki – Powiadom nas. Osoby informujące nie będą wzywane, dopytywane i w żaden sposób niepokojone. Anonimowość gwarantowana – przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej policji.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Ampuła

Wygląda na typowego uczestnika jasnogórskiej pielgrzymki młodzieży narodowo-patriotycznej. Do tego jest na pewno już dobrze znany policji jako mały, duży i średni świadek koronny w sprawach o zakopanie żywcem stu biznesmenów, organizację prostytucji w burdelach Kryształowego Sutenera Banasia, kidnaping trzech klas w liceum urszulanek, handel bronią atomową, oszustwo matrymonialne na szkodę Sobeckiej Anny i nielegalne wydobycie bursztynu metodą profesora Szyszki, czyli przez wyrwanie lasu z korzeniami do głębokości 30 metrów i płuczkę za pomocą wód puszczonych kanałem.

Laszlo_egesz

Niezmiennie dostarczasz mi szpasu. :D

mądry

Sprawdzcie na siłkach

stefan

Ziom wygląda mi na typowego buraka z Wawy…i ta podróba oryginalnej koszulki z napisem i znaczkiem na klacie (made in Turkey)…100% wawa

wiesław

A co, ukradli komuś redakcji? Myślałem, że to portal o Gliwicach a nie Knurowie

Pyjter

Jeśli za mocne dla moderatora to mam wersję light: Jak się ma Audi i BMW to jest się takim samym człowiekiem jak złodziej. Swój ukradł swojemu. Tylko bardzo “biedni” umysłowo ludzie jeżdżą takimi samochodami. Myślą, że status swój podnoszą. Ani to ładne ani ekonomiczne. Smrodzące i szkodzące środowisku, a design wulgarny i brzydki.

Gliwiczanin

Czemu tak uważasz? Rozumiem jeśli chodzi o samochód tych marek które mają powyżej 20 lat to może tak być ale ja mam auto jednej z tych marek trochę młodsze i poczuwam żebym ten opis dotyczył mnie

Pyjter

Przepraszam jeśli Cię uraziłem moją oceną. Uważam tak na bazie swoich doświadczeń, kierowcy BMW i Audi mają w nosie innych kierowców, nie jeżdżą bezpiecznie i za szybko, są agresywni na drodze. Jeśli już ktoś siedzi Ci na zderzaku, wyprzedza na ciągłej, nie włącza kierunkowskazów, włącza światła przeciwmgłowe jak nie ma gęstej mgły, ma źle ustawione światła i oślepia, wyje nie-tłumikiem, jedzie lewym pasem non stop na średnicówce lub A1/A4 to w znakomitej większości kierowca takiego właśnie auta (pomijając oczywiście firmowe skodiczki :). Już tylko z uwagi na to nigdy nie kupiłbym BMW/Audi, żeby nie być tak właśnie postrzeganym. Może rzeczywiście… Czytaj więcej »

Gliwiczanin

Uważam że nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka nigdy nie dostałem mandatu i na szczęście nawet w życiu nie miałem stłuczki

Przesadzasz

Co do designu to wszystkie auta obecnie są na jedno kopyto. Wszystkie ociekają zwałami tłuszczu a z wyglądu są podobne zupełnie do niczego. W środku mają szaro-szare plastic fantastic wnętrze niezachęcające do dłuższego przebywania. Ale jak na sprzęt AGD przystało sprawdzają się jako woły robocze.

Pyjter

Jak się ma Audi i BMW to jest się takim samym człowiekiem jak złodziej. Swój ukradł swojemu. Tylko kretyni jeżdżą takimi samochodami. Ani to ładne ani ekonomiczne. Smrodzące i szkodzące środowisku, a design wulgarny i brzydki.

Kk

Wylecz swoje kompleksy, a będziesz szczęśliwszy;) Nie musisz czuć się gorszy z powodu jeżdżenia starym złomem:p

Pyjter

Chybione. Mam auto z salonu kupione w 2018 r. :) Nie BMW i nie Audi ;)

Gliwiczanin

Pewnie jakiś VW oni zawsze czują się lepsi

Pyjter

VW? Przecież to spalinowi oszuści, nie powinno się kupować ich samochodów. Obojętnie co mam, nie czuję się lepszy od innych, zwracam tylko uwagę na zjawisko chamstwa na drodze.

Beton

Pewnie Tata Indica, Dacia z elektrycznymi szybami, albo SSANGYONG

Dacia

Przykro nam.

Gl

A potem sie obudziles

antykiep

zacieszaj się w swojej fabi z kredyetm i zluzuj zwieracz

The Tiger@

Nie tylko kretyni jeżdżą tymi samochodami. Ale zdarzają się i tacy. A dlaczego? Ponieważ mają opinię szybkich i solidnych. A przez to prestiżowych. Jest jednak dużo grzecznie jeżdżących samochodami tych marek.