Bezpłatny aqua aerobik dla seniorów. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona

22 marca ruszą zapisy na gimnastykę w wodzie. To jedna z ulubionych form aktywności gliwickich seniorów. Najlepiej zarejestrować się na nią elektronicznie.

Jak ważna jest aktywność fizyczna w każdym wieku nie trzeba nikogo przekonywać. Zajęcia z aqua aerobiku dla osób 65+ od 6 lat cieszą się w Gliwicach dużym powodzeniem.

W tym roku zapisy ruszą 22 marca o godzinie 12:00. Odbywają się za pośrednictwem aplikacji znajdującej się na stronie aquaaerobik.gliwice.eu. Przy braku możliwości skorzystania z elektronicznej rejestracji, rezerwacji można dokonać osobiście lub przez pełnomocnika w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gliwicach w Informacji Głównej (parter budynku).

Do zapisu niezbędny będzie adres zamieszkania, nr PESEL oraz nr telefonu uczestnika zajęć. W przypadku zapisów przez pełnomocnika należy przygotować pełnomocnictwo. Wstęp na trening jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

(żms)/MSI
fot. Z. Daniec/UM Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ja234
ja234

Z tym peselem to przesadzili.
Urzędasy mogą na miejscu sprawdzić pesel.

No Pasaran
No Pasaran

No . Ostatni Sprawiedliwy . Dajesz, bo miejsc zabraknie . O kąpielówkach w barwach “drużyny dobrej zmiany” nie zapomnij :-)

fred
fred

Jak pobrać aplikację do programu aqua areobik dla seniorów