Ci dwaj mężczyźni są poszukiwani za przywłaszczenie sporej gotówki. Skorzystali z okazji w autobusie

Dwaj mężczyźni podróżujący autobusem linii 677 nieźle się obłowili. Zabrali pieniądze, które nie należały do nich. Teraz policja publikuje ich wizerunek.

Funkcjonariusze z III komisariatu policji prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia gotówki w kwocie 2700 złotych, które miało miejsce 2 sierpnia około godziny 11:00 w autobusie linii 677 relacji Pyskowice-Gliwice.

[perfectpullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]W toku czynności na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu wytypowano sprawców, są nimi dwaj mężczyźni. Śledczy proszą o pomoc.[/perfectpullquote]

Poszukiwani po opuszczeniu autobusu oddalili się ulicą Zwycięstwa w kierunku centrum. Po raz ostatni widziani byli na wysokości Biprohutu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie, lub mogące wskazać dane mężczyzn zamieszczonych na załączonych zdjęciach, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie sierż.szt. Michałem Wolańskim, tel. 32 239 03 44, lub mailowo: michal.wolanski@gliwice.ka.policja.gov.pl