Cyrk na Wodzie z nowym programem „The Lord of the Lightnings”. Namiot pojawi się na placu Krakowskim

Cyrk na Wodzie to wyjątkowe show, które ponownie będzie można oglądać w Gliwicach. W tym roku namiot cyrkowy rozstawiony zostanie na placu Krakowskim, tam zaś znajdzie się 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w… powietrzu. Na przedstawienia można wybrać się przez 3 dni – między 18 a 20 czerwca.

 
Cyrk „Imperial Show” co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To będzie już trzeci sezon, w którym zaprezentuje w Polsce Cyrk na Wodzie, gdzie oglądać można zupełnie nowy program na wysokim poziomie.

W programie biorą udział profesjonalni artyści, uczestnicy międzynarodowych festiwali, „Imperial Show” zaprezentuje wam rewelacyjny występ, wynalazek wielkiego naukowca, który dał światu moc elektryki. Zobaczysz jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 000 woltów. Przygotuj się na niesamowity „Tesla Show”

– zapowiadają organizatorzy pokazów.

Zaskoczy Cię również grupa akrobatyczna z Kirgistanu linoskoczków pod kierownictwem Farkhata Tolokova swoją nieustraszonością. Zobaczysz numer Grupowy „The Poles” w wykonaniu gimnastyków z Uzbekistanu. Wiele radości i zabawy dastarcza Klaun z Mołdawii, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych Igor Arhangorodschi. Nasz profesjonalny „Show Balet” pokaże wysoki poziom umiejętności tanecznych. Zobaczysz piękne kostiumy, profesjonalną pracę reżysera, nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, efekty świetlne i dźwiękowe. Zapraszamy na nowy Program cyrku na wodzie „Imperial Show” – dodają.

Na przedstawienia organizowane na placu Krakowskim w Gliwicach można wybrać się we wtorek, środę i czwartek – między 18 a 20 czerwca, każdorazowo o godzinie 18:00. Czas pokazu to 120 minut.

BILETY można kupić tu.

Dzieci do lat 3 wchodzą gratis.

Organizator przygotował też konkurs, w którym do wygrania jest 5 pojedynczych biletów na każdy ze spektakli. Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział? Należy polubić stronę Imperial Show Cyrk Na Wodzie w serwisie facebook.com (link) , udostępnić publicznie wpis dotyczący konkursu, a w komentarzu napisać „gotowe”.

Konkurs trwa do północy w poniedziałek, 17 czerwca. Wyniki także zostaną opublikowane w komentarzu.

Szczegółowe informacje na temat Cyrku na Wodzie można znaleźć na stronie organizatora.

materiał partnera