„Czarna Komedia” na sylwestrowy wieczór. W planie wspólny toast i słodka niespodzianka

Macie już plany na sylwestrowy wieczór? Można wybrać się do gliwickiego Teatru Miejskiego, gdzie o godzinie 17:00 oraz 21:00 wystawiony zostanie spektakl komediowy „Czarna komedia” w reżyserii Andrzeja Nejmana. Na widzów czeka wspólny toast i słodka niespodzianka.

 
Spektakl wystawiony zostanie już niebawem na Dużej Scenie. Tuż po premierze, spektakl będzie można obejrzeć podczas Sylwestra w Teatrze Miejskim w Gliwicach.

Życie młodego wschodzącego rzeźbiarza nie jest najłatwiejsze. Wie coś o tym główny bohater „Czarnej komedii”. Jednak szczęście wydaje się do niego uśmiechać. Bogaty kolekcjoner sztuki, zainteresowany jego dziełami, zapowiada wizytę w domu artysty. Wieczór życia ma dopełnić pierwsze spotkanie z niezwykle wymagającym ojcem narzeczonej. Sukces sprzedaży dzieła wybitnemu znawcy właściwie powinien gwarantować przychylność przyszłego teścia.


Wszystko komplikuje nagła awaria światła i lawina niespodziewanych, kłopotliwych gości. W ciemnościach bardzo łatwo pomylić starą pannę z byłą kochanką, sąsiada z narzeczoną czy elektryka z milionerem. Co z tego wszystkiego wyniknie?

Bilety można nabyć w cenie 160/140zł (parter), 140/120zł (balkon). Więcej na ten temat na stronie Teatru Miejskiego w Gliwicach.

(żms)/TMG
fot. freepic/TMG