Do Teatru warto wybrać się co najmniej w duecie. Gliwicka instytucja kultury przygotowała kolejną promocję

We dwójkę, trójkę, szóstkę, czy nawet dziesiątkę – każda (większa od 1) liczba widzów, którzy wspólnie kupią bilety na majowy spektakl „Spin Doktor”, otrzyma 50% zniżki na wejściówkę. Wystarczy przy zakupie on-line wpisać w koszyku kod PARA.

 
Bilety są jeszcze dostępne, ale warto się pospieszyć. Przedstawienie, którego dotyczy promocja, odbędzie się w sobotę, 11 maja, o godzinie 19:00. Jeśli więc nie macie planów na ten dzień, warto zakupić tańsze wejściówki, póki nie zrobili tego inni.

Zapraszamy parami, czwórkami, szóstkami… Ostatnio trafiła się nawet dziesiątka (za cenę 5 biletów)

– zachęca Teatr Miejski w Gliwicach w mediach społecznościowych. Co istotne, promocja nie dotyczy jedynie parzystej liczby widzów – każda wielokrotność premiowana jest zniżką.


„Spin doktor”

„Spin Doktor” to thriller polityczny w tłumaczeniu, adaptacji i reżyserii dyrektora gliwickiego teatru, Grzegorza Krawczyka z Mariuszem Galilejczykiem w tytułowej roli. Akcja rozgrywa się w ciągu 24 godzin tuż przed finałem zaciekłej kampanii wyborczej.

Bohaterem sztuki jest Max Majer, wschodząca gwiazda politycznego PR’u, tytułowy spin doktor, rzecznik kampanii wyborczej senatora Meringa.

Jego szef to charyzmatyczny Frantz Berg; ich największym rywalem jest uwodzicielska, ale niebezpieczna Lena Lencz, zarządzającą kampanią senatora Ferenca. Max, błyskotliwy, lecz zbyt zapatrzony w siebie popełnia jeden błąd, który sprowadza na niego katastrofę. Przelicytowuje w cynicznej grze manipulacji, w której biorą udział bardziej od niego doświadczeni gracze. Oni nie zawahają się wykorzystać nawet najmniejszej słabości przeciwnika.

(żms)
fot. Jeremi Astaszow

1 Komentarz
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze