Dzień Dziecka warto spędzić w Forum. Finalista Master Chef Jr. poprowadzi warsztaty kulinarne

Dzień Dziecka w centrum handlowym Forum będzie pyszny i wesoły. 1 czerwca przyjedzie tam wschodząca gwiazda polskiej kuchni: Jakub Tomaszczyk, zdobywca II miejsca w pierwszej polskiej edycji Master Chef Junior.

Pierwszą nauczycielką gotowania była dla Kuby babcia, a potrawą placki ziemniaczane. Już jako kilkulatek przygotował je dla rodziców. Od czasu startu w kulinarnym show Kuba doskonali warsztat i dzieli się gastronomiczną wiedzą z rówieśnikami.

Zrobi to także w pierwszą sobotę czerwca w centrum handlowym przy ulicy Lipowej. Otwarte dla wszystkich warsztaty i pokazy kulinarne rozpoczną się o godzinie 13:00 i potrwają, z przerwami, do godziny 18:00. W menu młodego szefa kuchni na ten dzień są: tortilla z kurczakiem, wymyślne tosty z guacamole, mozzarellą i innymi dodatkami, a także deser warstwowy z musem z mango z kremem malinowym, granolą oraz świeżymi owocami.

Na pamiątkę spotkania każdy uczestnik warsztatów otrzyma zestaw małego kucharza. Można go będzie także zdobyć za zrobione w Forum zakupy (za min. 150 zł).

Swoje apetyty zaspokoją także łowcy autografów i amatorzy wspólnych zdjęć, na które Kuba na pewno znajdzie czas. Wśród dodatkowych atrakcji dla maluchów, które rozpoczną się już o godzinie 11:00, są ponadto: malowanie buziek, modelowanie balonów, automat z balonami napełnionymi helem, wata cukrowa oraz konkursy na scenie głównej Forum (parter), która tego dnia będzie centrum wszystkich wydarzeń.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny. Ponieważ liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, na facebookowym profilu Forum trwa konkurs, w którym nagrodą jest uczestnictwo w wydarzeniu.

fot. ŁG/24gliwice.pl

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ja234
ja234

Nie ma to jak dobry marketing by przyciągnąć klientów i wyhodować sobie następnych.Przy okazji przedstawić łażenia po markecie jako “świetny sposób na spędzanie wolnego czasu”.Tym bardziej, że w niedzielę sklepy będą zamknięte…Dyrekcja marketu ma głowę na karku.(11:24)

eryk
eryk

Uwaga uwaga. Dzieci ze szkoły Filomata zdobyły w USA wicemistrzostwo świata w Odysei,,, Może by trochę informacji na forum miasta. Zachęcam UM do działania!!!

eryk
eryk

Uwaga uwaga. Dzieci ze szkoły Filomata zdobyły w USA wicemistrzostwo świata w Odysei,,,

Kamila
Kamila

Mój synek zamiast gotowania zainteresował się bieganiem i sobie zażyczył smartwatcha JKactive. Czy będą jakieś eventy dla biegających nastolatków?

ja234
ja234

Zapytaj w markecie.Ale raczej nie będzie.Sama rusz głową.(11:26)