EURO CASH polska gra planszowa rozwijająca finansowe IQ już w Gliwicach

Czy gra planszowa może poprawić sytuację materialną?

Jak nauczyć się podejmować dobre decyzje inwestycyjne? I dlaczego emocje nie zawsze są naszym sprzymierzeńcem? Na te i inne pytania odpowiedź mamy szansę poznać w czwartek.

Księgarnia Mercurius zaprasza na bezpłatne warsztaty z grą Euro Cash, a także I Turniej dla jej graczy już 8 października. Będzie to wyjątkowe spotkanie, ponieważ Euro Cash nie jest zwyczajną planszówką?


Choć na pierwszy rzut oka przypomina Monopoly czy Eurobiznes, gra EURO CASH powstała po to, by bawiąc ? uczyć. Rozgrywkę bowiem wygrywa ten, kto wydostanie się z błędnego koła dzięki swoim inwestycjom, przedostanie się na tor wielkiego biznesu i stworzy największe biznesowe imperium. A wszystko w doskonale odzwierciedlonych polskich realiach.

Spotkanie stanowi okazję, by sprawdzić, czy rozumiemy, co to jest stopa procentowa, czy potrafimy odróżnić dobrą okazję biznesową od kiepskiej, a także czy mamy dryg do robienia interesów. To także propozycja dla dzieci, może łykną bakcyla i zostaną przedsiębiorcami.

Podczas warsztatów odbędzie się I Turniej gry Euro Cash. Mogą w nim wziąć udział osoby, które grały w grę przynajmniej 3 razy! Pula nagród to ponad 1000 zł. Osoby, które dotąd nie miały okazji grać w Euro Cash, nauczą się zasad gry pod okiem trenerów.

Wyjątkowe warsztaty rozpoczną się o godz. 17.30 w księgarni Mercurius przy ul. Wyszyńskiego 14b, a jej zakończenie planowane jest na 21.00. Ilość uczestników jest limitowana, a zgłaszać się można mailowo: magdalena.balcerzak@eurocash.edu.pl.

Więcej informacji o księgarni Mercurius, warsztatach i turnieju znaleźć można na Facebooku.