Giełda Zabawek Używanych w MDK już w sobotę. Niepotrzebne innym rzeczy można kupić w dobrej cenie

fot. mat. MDK Gliwice

Zabawki, książki, drobny sprzęt sportowy czy ubrania można tu nabyć w dobrej cenie. Giełda Zabawek używanych w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Barlickiego 3 w Gliwicach odbędzie się już w sobotę, 18 listopada. Wstęp dla osób zainteresowanych zakupem jest oczywiście wolny.

 

Wydarzenie potrwa od godziny 10:00 do 12:00.

Ta cykliczna impreza w niewymuszony sposób uczy przedsiębiorczości, odpowiedzialności, szacunku do pracy, pieniędzy i przedmiotów. Ma również charakter integrujący lokalne środowisko. Ideą przewodnią tej akcji jest edukacyjny aspekt polegający na uczeniu dzieci podstaw ekonomii. Dzieci pod opieką rodziców sprzedają bądź wymieniają swoje używane zabawki, książki, gry itp. Zaczynają rozumieć czym jest pieniądz- poznają jego wartość, uczą się nim posługiwać. W ten sposób, zupełnie nieświadomie, uczą się podstaw ekonomii w skali mikro – czytamy na stronie organizatorów.


Kupujący mają wstęp wolny (wystawcy mogli zgłaszać się do 10 listopada). Na Giełdzie można nabyć używane (albo nawet nowe) rzeczy, przede wszystkim zabawki, książki, ale także gry, drobny sprzęt sportowy, czy ubrania – wybór jest na ogół spory, a wystawiane przedmioty są dostępne w stosunkowo niskich cenach. Warto zajrzeć.

Młodzieżowy Dom Kultury ul. Barlickiego 3, Gliwice. Sobota, 18 listopada, godziny 10:00-12:00.

(żms)
fot. UM Gliwice/materiały organizatora

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
1 Komentarz
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze