Gwiazda od Areny – czyli świąteczne prezenty dla Klientów Parku Handlowego Arena

Gorączka przedświąteczna dopadła pewnie już wszystkich! Park Handlowy Arena zaprasza na zakupy! Dla klientów, aby umilić ten niezwykły czas, przygotowano prezent – gwiazdę betlejemską oraz wiele innych atrakcji.

 
W przedświąteczne soboty 9 i 16 grudnia każdy, kto przyjdzie na zakupy do Areny, otrzyma świąteczny prezent. Wystarczy tylko wydać 150 PLN oraz zostać członkiem programu lojalnościowego Arena Rabatów, by w godz. 11.00 – 18.00 w punkcie promocji wymienić paragony na ozdobę świątecznego stołu – gwiazdę betlejemską. Każda roślina będzie wręczana w eko jutowej osłonce. Przypominamy, że Arena Rabatów to specjalny program lojalnościowy dla miłośników zniżek, sekretnych ofert i upominków przyznawanych za zakupy w centrum.

W Mikołajki, a więc 6 grudnia, w godz. 13.00 – 19.00 do PH Arena przybędzie św. Mikołaj wraz ze Śnieżynką.

Będą spacerować po pasażu i obdarowywać grzeczne dzieci słodkim upominkiem. Oczywiście każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tymi niezwykłymi gośćmi.

Na profilu centrum na portalu facebook znajdziecie mikołajkowy konkurs. Do wygrania mamy bilety do Parku Miliona Świateł w Zabrzu, gdzie można podziwiać świetlną instalacje opowieści „Alicja w krainie czarów”.

– Przez cały czas zapraszamy na zakupy! W Arenie każdy poczuje niepowtarzalną atmosferę najpiękniejszych dni w roku i znajdzie coś dla siebie – najlepsze pomysły na prezenty, wystrój domu, czy zimowy outfit. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, co przygotowały dla Was sklepy i marki! Na chwilę relaksu zapraszamy do naszych kawiarni i punktów gastronomicznych – zachęca Arena.

materiał partnera