Home Alone in Concert – John William’s Music w Arenie Gliwice

Ten prawdziwy hit każdych Świąt i ukochany klasyk komedii zawiera cudowną, czarującą partyturę skomponowaną przez słynnego kompozytora Johna Williamsa i zagraną na żywo przez Royal Symphony Orchestra, której towarzyszyć będą soliści, chór oraz chór dziecięcy. Łącznie ponad 120 osób na jednej scenie.

 
Home Alone in Concert – John William’s Music (Gliwice)
6 grudnia 2022, godzina 19:00, Arena Główna
Bilety do nabycia na stronie Royal Concert

„Home Alone od samego momentu wydania zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach bardzo szerokiego i zróżnicowanego kręgu widzów. Reżyser Chris Columbus wniósł wyjątkowo świeże i niewinne spojrzenie na tę zachwycającą historię, i w efekcie jego film zasłużenie zdobył swe stałe miejsce w świątecznym programie telewizyjnym.
Z wielką przyjemnością skomponowałem partyturę do tego filmu i jestem szczególnie zachwycony, że imponująca Royal Symphony Orchestra zgodziła się na wykonanie muzyki podczas prezentacji filmu na żywo.
Wiem, że mówię w imieniu wszystkich związanych z realizacją tego filmu, gdy podkreślam, jak wielce zaszczyceni jesteśmy tym wydarzeniem… I mam nadzieję, że dzisiejsza publiczność co roku doświadczy na nowo radości, jaką niesie ze sobą nasz film”

John Williams

materiał partnera