Kierująca BMW dwa razy wjechała w to samo auto. Raz podczas kolizji, drugi – uciekając

zdjęcie poglądowe

Kierująca BMW dwa razy najechała na to samo auto. Po raz pierwszy – powodując z nim kolizję. Drugi raz podczas próby ucieczki z miejsca zdarzenia, dodajmy – ostatecznie udanej.

 
Policja poszukuje świadków sytuacji, która miała miejsce ponad tydzień temu – w czwartek (7 września).

Około godziny 8:00 w Gliwicach na ulicy Rybnickiej – wjazd na autostradę A4, kierująca BMW o początkowym nr rej. POZ…. kobieta w wyniku niezachowania należytej ostrożności oraz bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem TOYOTA YARIS o nr rejestracyjnym SK 944AW, a następnie, podczas udanej próby oddalenia się z miejsca zdarzenia, ponownie najechała na ten sam unieruchomiony pojazd – czytamy w komunikacie policji.

Gliwicka komenda prosi wszystkich świadków, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat przyczyn i okoliczności tego zdarzenia (model i numer rejestracyjny pojazdu uczestniczącego, dane personalne sprawcy, itp.) o kontakt osobisty z Wydziałem Prewencji bądź telefoniczny pod nr tel. 47 859 22 66 lub 47 859 23 66 z zastępcą dyżurnego lub pod nr tel. 47 859 22 57 z referentem prowadzącym czynności wyjaśniające.

(żms)/KMP Gliwice
fot. zdjęcie poglądowe/px

4 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze