„Kilka lat temu pomylił lokale i zagrał dla grupy seniorów”. Transbuda dla Starszaków, zagra DJ Dirty Mustache.

„Transbuda dla Starszaków czyli hałsowe densy #1 DJ Dirty Mustache” to taneczne wydarzenie, które odbędzie się w piątek, 12 kwietnia, w Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach. Rozpoczęcie o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.

 
To pierwsza edycja imprezy, którą organizuje SAR wspólnie z Joanną Cypriak Vel Czupryniak.

Zagra dla was Dirty Mustache a.k.a. Ken-G, który jest wodzirejem od wielu lat. Przez ostatnie 2 dekady próbował zaistnieć na scenie klubowej, ale niestety za wiele nie osiągnął. Kilka lat temu pomylił lokale i zagrał dla grupy seniorów, z którymi przez całą imprezę miał świetny kontakt. Po zakończeniu zabawy podszedł do niego organizator informując że 90% ludzi praktycznie nie słyszy, co nie przeszkadza im tańczyć. I tak znalazł swoje miejsce na scenie – oni świetnie się bawią nie narzekając na muzykę, a Marek może w końcu grać to, co kocha i wszyscy się świetnie bawią. Od tamtej pory gra tylko dla dojrzałej publiczności 50/60/70+ – zapowiadają organizatorzy.


I tak też będzie tym razem w Gliwicach.

Stacja Artystyczna Rynek znajduje się pod adresem Rynek 4-5, nad salonem Empik (wejście z lewej strony). Piątek, 12 kwietnia, godz. 18:00. Wstęp wolny.

(żms)/mat. organizatora

1 Komentarz
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze