Kolejna gliwiczanka osiągnęła imponujący wiek. Najlepsze życzenia dla Pani Anny


Powiększyło się grono gliwickich stulatek. 10 lipca okrągłą rocznicę urodzin obchodziła Anna Sieczkowska, która z naszym miastem związana jest od 73 lat.

Anna Sieczkowska przyszła na świat w 1919 roku w Dobrzanach, wsi w dawnym województwie lwowskim. Jako dwunastolatka straciła rodziców. Mając dwóch braci, musiała pójść do pracy. Zatrudniła się jako pomoc domowa i tak zarabiała na życie.

Swojego przyszłego męża poznała we Lwowie. Założyła z nim rodzinę, mieli dzieci.

Krótko po II wojnie światowej, w 1946 roku państwo Sieczkowscy razem z falą repatriantów przyjechali do Gliwic. Tutaj pracowali, wychowywali dzieci i wnuki. 35 lat temu mąż Anny Sieczkowskiej zmarł. Teraz jej radością są dzieci (2), wnuki (4) i prawnuki (3). Solenizantka dużo się uśmiecha.


Pogoda ducha, woda i popularny krem pozwalają jej cieszyć się dobrym wyglądem. Nadal jest bardzo ciekawa świata i ludzi – nie opuszcza żadnego wydania „Teleekspressu” i wieczornych „Wiadomości”.

(żms)/MSI
fot. MSI

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
treya50

Wszystkiego najlepszego i dalszych lat życia w zdrowiu i bez kłopotów :)

Sobowtór Majkela Drzeksona

Sprawdza się, że kobiety żyją dłużej, a zwłaszcza wdowy. Zastanawia tylko dobroczynny wpływ Teleekspressu i Waidomości, ale to temat na zupełnie inną dyskusję. Pozdrawiam panią Annę i życzę możliwości świętowania swoich 18 urodzin po raz kolejny w dobrym zdrowiu.

Ampuła

“Wiadomości” wysyłają do mózgu widza stężony strumień, złożony z następujących świadectw władzy: – widz mieszka obecnie w Rajskim Ogrodzie, którego rajskość bezustannie wzrasta – widz jest obywatelem MocarstwaTrójoceanicznego, Potęgi Militarnej i Orłotygrysa Gospodarczego – widz pobiera ekwiwalent religijny porównywalny z jednoczesnym pobytem w siedmiu sanktuariach Kim musiałby być stuletni Polak, żeby oczy mu nie wilgotniały w obliczu takich dziecięco rozkosznych wspaniałości, skoro przeżył sanację, wojnę, stalinizm, okupację sowiecką, socjalizm i pochował już tak wielu bliskich w ziemi dalekiej od Edenu? Wzruszenie i wdzięczność ogarnia, a serce i ciało młodnieje i sił przybywa, żeby jak najdłużej w raju obecnym pobaraszkować. A… Czytaj więcej »

Imiu

Każdy obywatel Polski, który dożyje tego pięknego wieku, otrzymuje świadczenie honorowe – 4 003,88 zł brutto (na rok 2019).
ZUS winien wypłacić co miesiąc bez żadnych podań czy próśb, warto wiedzieć:-)
Szczęścia i Zdrowia Życzę Pani!

Barbara

Żeby jeszcze nie oglądała TVPiS to może pozyje do 200 lat.

Rufus

Ale póki co z oglądania TVPiS dożyla setki. Czego i Tobie życzę

gość

ach ten Lwów piękne Kresy i ich mieszkańcy teraz już takich nie robią, desant kielecki i małopolski wykańcza małżonki przed osiągnięciem emerytury

Sylwester

Solenizantka to po imieninach ta Pani obchodzi jubileusz to jest jubilatka czy nie można się tego nauczyć moje dzieci to potrafią. Serdeczne życzenia dla jubilatki :)

Sobowtór Majkela Drzeksona

Sprawdź kto jest autorem tej notatki prasowej i nie dziw się więcej