Kolejny oddział Expom Eco-Energy otwarty w Gliwicach!

Expom Eco-Energy ogólnopolska firma dostarczająca rozwiązania z zakresu zielonej energii i OZE, otwiera nowy oddział w Gliwicach. Już od poniedziałku, 4 marca mieszkańcy Gliwic i całej aglomeracji Śląskiej uzyskają dostęp do profesjonalnych usług z zakresu energii odnawialnej.

 

Rozwiązania energetyczne i cieplne

Expom Eco-Energy oferuje kompleksową gamę usług, obejmującą sprzedaż, montaż i serwis urządzeń OZE, m.in.: instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, folii grzewczych, klimatyzacji, oczyszczaczy powietrza najbardziej znanych marek.

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, rolników i hodowców, przedsiębiorstwa i przedstawicieli administracji publicznej.

Expom Eco-Energy oddział w Gliwicach

– Śląsk jest wyjątkowym obszarem na mapie Polski. I nie chodzi tylko o krajobrazy czy zabytki architektoniczne. Mam na myśli ludzi, którzy są niezwykle przedsiębiorczy i zaradni. Sam pochodzę ze Śląska i otwarcie tutaj oddziału firmy było moim priorytetem – mówi Stanisław Sójka, Dyrektor Oddziału Expom Eco-Energy w Gliwicach.

W Gliwickim oddziale Expom Eco-Energy potencjalni inwestorzy będą mogli uzyskać doradztwo, kupić komponenty do urządzeń OZE, podpisać umowę na kompleksową realizację inwestycji, ale nie tylko.
Śląski oddział będzie wyposażony w urządzenia OZE, pochodzące od największych europejskich producentów. Każdy zainteresowany będzie mógł na własne oczy zobaczyć, jak są wykonane i jakie mają rozmiary.

– Chcemy umożliwić inwestorom zapoznanie się z najnowszymi technologiami i trendami w dziedzinie energii odnawialnej na żywo. Wiemy, że same zdjęcia w katalogach nie są miarodajne. Dlatego właśnie kładziemy duży nacisk na prezentowanie autentycznych urządzeń – mówi Dominik Śleszyński, Doradca Techniczny, Expom Eco-Energy.

Dofinansowania i projekty regionalne

Expom Eco-Energy zajmuje się także kwestią finansowania inwestycji OZE zarówno w zakresie wyboru źródła finansowania, audytu, sporządzenia stosownych dokumentów, ale także późniejszych rozliczeń.

Eksperci firmy służą pełnym wsparciem w uzyskaniu informacji dotyczących aktualnych dofinansowań w ramach projektów ogólnopolskich takich jak „Czyste Powietrze” czy „Mój Prąd”, a także projektów regionalnych.

– W samym 2023 roku pozyskaliśmy dla naszych klientów ponad 7,5 mln złotych środków na inwestycje. Dzięki temu inwestorzy, którzy nam zaufali mogli rozwijać swoje projekty OZE na najkorzystniejszych warunkach – mówi Adrian Danielewski, Dyrektor działu OZE, Expom Eco-Energy.

Kompleksowe wsparcie od A do Z

Expom Eco-Energy należy do Grupy Expom, w jej skład wchodzą czołowe przedsiębiorstwa z branży stalowej i Odnawialnych Źródeł Energii. Trzon Grupy, firma Expom SA, działa od 1952 roku, zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych i świadczy usługi głównie na rynki międzynarodowe.

– Od 2019 roku działamy samodzielnie na polskim rynku, dostarczając inwestorom najlepszych rozwiązań z zakresu OZE. Ze względu na wiedzę, doświadczenie i zaplecze jakim dysponujemy, możemy obsługiwać klientów kompleksowo. Zajmujemy się kwestiami finansowania inwestycji, doborem urządzeń, montażem, oferujemy własny serwis. Dzięki temu jesteśmy solidnym partnerem nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstw – podkreśla Adrian Danielewski, Dyrektor działu OZE, Expom Eco-Energy.

Wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić nowy oddział firmy w Gliwicach, przy ul. Portowej 16J. Na miejscu specjaliści Expom Eco-Energy będą udzielać informacji, przeprowadzać konsultacje i pomagać w doborze najkorzystniejszych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

Expom Eco-Energy Gliwice
ul. Portowa 16 J
44-102 Gliwice

www.expom-eco-energy.com

materiał partnera