Gwiazdy takiego formatu w naszym mieście jeszcze nie było. Lenny Kravitz wystąpi w Arenie Gliwice

screen: Lenny Kravitz - Stillness Of Heart

Lenny Kravitz w 2020 roku wystąpi na koncercie w naszym mieście. Gwiazdy muzycznej tego formatu jeszcze nie gościliśmy w hali Arena Gliwice, dlatego tego wydarzenia po prostu nie można przegapić.

Cztery nagrody Grammy dla najlepszego wokalisty rockowego, jedenaście wydanych płyt i rzesze wiernych fanów na całym świecie – Lenny Kravitz jest prawdziwą ikoną muzyki rozrywkowej. Ma bardzo oryginalną barwę głosu, jest świetnym kompozytorem i tekściarzem.

Jak sam przyznaje, piosenki pisze wszędzie i o każdej porze.

Gliwicki koncert Lenny’ego Kravitza będzie wielkim muzycznym wydarzeniem. Występ amerykańskiej gwiazdy zaplanowano na 15 czerwca 2020 roku w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50). Organizatorem imprezy jest agencja Live Nation.


Bilety w regularnej sprzedaży będą dostępne od piątku, 18 października, od godziny 10:00. W przedsprzedaży (od 16 października) kosztują od 125 do 520 złotych.

(żms)/UM(mm)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Josef

Gwiazdy takiego formatu powinny być 3 razy w miesiącu – w hali tego formatu.

ewa

I na ilu koncertach mógłbyś być patrząc na cenę biletów?

H.A>

Musisz być na każdym? Podobno do Areny zjeżdża cala Polska i pół Europy… bo gdzie indziej tego cudu nie mają. hehehehe…

Josef

Ja może nie byłbym na żadnym koncercie, a może na pięciu – nie wiem – nie było okazji do tej pory spróbować.
Ewa – pieniędzy nie daje Kaczyński. Pieniądze zarabiają i wydają ludzie.
Istnienie tego obiektu ma jedynie sens, jeżeli jest pełny ludzi, płacących za wstęp na cokolwiek. Tak samo np. żadna linia lotnicza nie ma racji bytu, jeżeli samoloty stoją na ziemi i nie latają – bo nie ma klientów.

Black

No to właśnie kupiliśmy linię lotniczą. Bez pilotów i perspektyw na połączenia.

:)

No przecież są planszówki, kabarety, disco polo, primitive techno i house, a wszystko jest światowego formatu. Niech Świat stęka, że nie ma tego u siebie. Arena mekką emerytów światowego formatu.

Black

Gwiazdy takiego formatu powinny być 3 razy w miesiącu – żeby starczyło na opłatę za prąd, ogrzewanie, wodę

ers

Przepraszam bardzo, a Slayer to zespół jakiego formatu?

ktos

Slayer w metalu, Armin van Buuren w EDM to jaki format gwiazd?

CC

Ja tam idę :)

kanalia52

Od Metalliki nie jest lepszy.

Beton

A niech zaproszą nawet Kaszpirowskiego, lub zespół tańca ludowego imienia Kim Ir Sena z Korei północnej. Byle tylko sprzedały się wszystkie bilety. Wtedy można mówić o sukcesie imprezy.

Allah jest wielki

Gwiazdy są na niebie a człowiek to tylko krótko żyjący ssak

imię

Koncerty koncertami, ale te toitoie na zewnątrz pod koniec października i czekanie w oparach papierosowego dymu to żenada. Organizacja szatni na tak duży obiekt też porażka.

Kazik

Znów narzekają Ci, co w Arenie w ogóle nie byli, ewentualnie na targach bo długopisy rozdawali.

meloman

A na czym niby mielibyśmy być? I nie w Arenie a raczej przed Areną.

Kazik

Dreamstate / ASOT850 / Slayer / Kayah / DiscoPolo / Kravitz , wiecznie komuś coś nie pasuje. Bo co to za gwiazdy, bilety za drogie, bo za mało rozgloszone. Jedni jadą na Rammstein-a do Chorzowa, a drudzy przyjeżdżają do Gliwic ze Szczecina bo gra Slayer. Nie ma opcji aby wszystkim dogodzić.

W przyszłość patrzę

Wymieniłeś 5 średniawek. Takie to powinny być raz w tygodniu żeby hala zarobiła przynajmniej na swoje utrzymanie i utrzymanie nią zarządzających. Tak żeby nie trzeba było dotować jej/ich z moich m.in. podatków.

Wadim

Ile dopłacimy do tego koncertu?

Marek

Hi, hi, hi! “Gwiazdy takiego formatu w naszym mieście jeszcze nie było…”
Pet Shop Boys, Inwazja Mocy, gliwickie lotnisko….

Ampuła

Agent Lenny’ego Kravitza wizytował też skansen Spodka i zabrską Tancbudę Gwarowych Szlagrów. W Spodku prowadzono go korytarzami świeżo śmierdzącymi odnowicielską olejną, wprost do garderoby VIP. Przewodnik uchylił drzwi z dykty podparte kijem i przez kłęby pajęczyn poświata z choinkowej żarówki padła na linoleum. Tam agent Lenny’ego zobaczył pulchnego szczura, który zżerał mysz, która odgryzała odwłok karaluchowi, który obracał w odnóżach wijącego się wija, żeby go skierować do otworu gębowego. Z kolei w zabrskiej Tancbudzie po agenta Lenny’ego wyszedł emeryt z ochrony obiektu, okolicznościowo przebierający się za Skarbka Pstrowskiego, straszącego widzów w kuluarach wucetów podczas gal, biesiad i parad szlagrów. Tenże,… Czytaj więcej »

H.A>

Napisz jak to jest nie mieć pojęcia o tym w jaki sposób do Polski i poszczególnych obiektów trafiają zagraniczni artyści.

Ampuła

Sugerujesz, że Lenny osobiście wizytował Spodek i Tancbudę, żeby niczego nie uronić z warunków występu w Polsce? Może i tak. Założył bezrękawnik z nietoperzowej skórki na śniady tors i wynajętą na Pyrzowicach Dacią Logan dał się podwieźć pod samo główne wejście Spodka. Wbił na pewniaka, legitymując się jako sędzia międzynarodowy gier komputerowych. Z bratnich Węgier. Tym zyskał w Spodku autonomię pobytu. Wypytując po korytarzach pracowników brygad remontowo-budowlanych z Ukrainy, Nepalu, Laosu, Pendżabu i Wielowsi, dotarł pod drzwi z napisem “Guest Star VIP Room”. Wykonanym w technice druku igłowego na używanym papierze śniadaniowym. Za wspartymi kijem drzwiami wyrobione ucho rozróżniało mlaskania… Czytaj więcej »

Czarek

To ty napisałeś że agenci gwiazd zwiedzają polskie hale i sale widowiskowe. Ale tak lubisz własny słowotok bez treści, że zapomniałeś.

Ampuła

Jasne, że kiedyś było inaczej – gwiazdom estrady wystarczył polaroid garderoby w Spodku czy przebieralni w Tancbudzie Szlagrów. Jednak wszystko zmieniło się od czasu, kiedy Karel Gott zaufał fotce przysłanej przez Spodek, że będzie wypoczywał w antraktach na sofie z jagnięcej skóry, otoczony dziewczętami topless w strojach górniczo-hutniczych, a siedział na odwróconym wiadrze w składzie beczek z lizolem. Z dostępnych rozrywek odprężających mając tylko obserwację, jak dorodne szczury ogryzają mu białe mokasyny.

:(

Lenny Kravitz to raczej już jest, taki Krzysztof Krwawniczy z USA, a nie gwiazda światowego formatu.

:)

Jak mi pomazaniec Frankiewicza, Adam Neumann, kupi najdroższy bilet, to się zastanowię czy oddać na niego głos.

Laszlo_egesz

grozisz? …..czy tylko obiecujesz?

Zuzanna

A kto to jest ten Lenin Krwawnik?

ja234

No i cóż z tego…jeden koncert z gwiazdą, trzeba przyznać, już nieco oklepaną, niewiele zmienia,właściwie to nic nie znaczy.Nowy prezydent powinien zarządzić rozbiórkę tegoż pomnika, pomnika frankiewicza.(1210)

:)

I przekazać spłacanie kredytu pomysłodawcy i wszystkim, którzy głosowali za budową. Znani są z imienia i nazwiska.

ewa

A ile przeznaczysz z budżetu miasta na rozbiórkę, z czego zdejmiesz środki?

Jan

Proponuję przesunąć środki z remontów i budów nowych ulic.

Black

Zastosować wielokrotnie już sprawdzoną przez naszych urzędników metodę “Zaniechanie” Pozostawić samą sobie a za 10 lat zostanie po niej tylko beton. Duużo betonu.

1234

Nie jeden, a kolejny….

Laszlo_egesz

cyt: “Lenny Kravitz jest prawdziwą ikoną muzyki rozrywkowej. Ma bardzo oryginalną barwę głosu, jest świetnym kompozytorem i tekściarzem.” To wszystko prawda, zawdzięcza to swojemu pochodzeniu (półżyd-półamerykanin-półrosjanin-półcygan) :)

poziom

Za dużo tych ‘pol” Teraz to Ci wyjszlo 2x Krawców….

Laszlo_egesz

Masz rację, to był zabieg celowy podyktowany myśleniem życzeniowym :)

ewa

Widziałeś się na meczu z Bułgarami?