Letnie Kino Plenerowe w Wilczym Gardle. Dwie propozycje, dla starszych i młodszych widzów

Zabawna bajka „Kumple z dżungli” i oryginalny musical „Król rozrywki” – to propozycje filmowe na niedzielę, 21 lipca. W tym tygodniu Letnie Kino Plenerowe zawita do Wilczego Gardła (teren SP nr 2 ul. Goździkowa 2).

O godzinie 18:00 rozpocznie się projekcja dla dzieci. Młodzi kinomani przeżyją kinowe przygody z paczką superbohaterów – pasiastym kung-fu pingwinem, złotą rybką, genialnym wyrakiem… Śmiechu będzie z nimi co nie miara. Nie zabraknie też walecznego goryla, czarującej nietoperzycy, koali piromana i, oczywiście, majestatycznej tygrysicy.

REKLAMA

Zaplanowany na 20:00 film „Król rozrywki” z Hugh Jackmanem w roli głównej to propozycja dla dorosłych widzów. Poznając filmową historię P.T. Barnuma, twórcy współczesnych widowisk muzycznych, zobaczymy narodziny przemysłu rozrywkowego. Od musicalu Michaela Graceya ciężko będzie oderwać wzrok – kolorowy, ekstrawagancki świat pełen wszelkiej maści artystów i cyrkowców to rozrywka na najwyższym poziomie.

Seanse Letniego Kina Plenerowego są organizowane w każdą niedzielę, aż do 1 września. Wstęp na wszystkie projekcje jest wolny.

(żms)/UM(mm)

REKLAMA