Medycyna estetyczna – rewolucyjne zabiegi twarzy i ciała

Pexels.com

Młody wygląd, zadbana, zdrowa i promienna skóra czy smukła sylwetka to dla wielu z nas wyznaczniki naszej atrakcyjności, a zatem i dobrego samopoczucia. Niestety, z biegiem czasu skóra traci jędrność  i prawidłowe napięcie, nabiera oznak zmęczenia, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze zmarszczki. Bardzo często niekorzystnej zmianie ulega też nasza sylwetka, która musi zmagać się z nadmiernymi kilogramami lub cellulitem. 

 
Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym  bezinwazyjnie i w pełni bezpiecznie zadbasz o skórę twarzy i ciała. Zabiegi medycyny estetycznej to doskonała alternatywa dla chirurgicznych metod odmładzania i odchudzania sylwetki. Dzięki nim jesteśmy w stanie uporać się z niemal każdym problemem kosmetycznym, a co za tym idzie, pozwalają zachować młodą, jędrną  i zadbaną skórę, a także smukłą sylwetkę pomimo upływu lat.

  • Czym jest współczesna medycyna estetyczna? 
  • Zabiegi medycyny estetycznej na twarz w Strefie Piękna
  • Zabiegi medycyny estetycznej ciała w Żorach

Czym jest współczesna medycyna estetyczna?

Kiedyś zabiegi odmładzające i odchudzające sylwetkę wiązały się z inwazyjną chirurgią, co niosło za sobą wiele skutków ubocznych i powikłań. Obecnie dla wszystkich pragnących zadbać o zdrowy wygląd i urodę dostępne są zabiegi medycyny estetycznej, które w przeciwieństwie do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej charakteryzują się małą inwazyjność (lub jej brakiem), szybkim powrotem do sprawność po zabiegowej i niesamowitą skutecznością. 

Zabiegi medycyny estetycznej na twarz

Skóra twarzy jest naszą wizytówką, więc to oczywiste, że pragniemy, aby jak najdłużej zachowała zdrowie, jędrność i wyrównany koloryt, a co za tym idzie, pozostała młoda mimo upływającego czasu. Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają sięgnąć po profilaktykę anti-aging, która znacznie opóźni procesy starzenia się skóry. Jeśli jednak upływ czasu odcisnął już piętno na naszej cerze, widać na niej skutki nieodpowiedniej pielęgnacji, nasza skóra nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, medycyna estetyczna będzie najlepszą odpowiedzią na te problemy.

W szerokiej ofercie zabiegów Strefy Piękna Vivestetic w Żorach (https://viviestetic.eu/medycyna-estetyczna/) znajdują się zarówno te odmładzające i liftingujące skórę, jak i regenerujące, które dostarczając cerze aktywnych składników odżywczych, sprawiają, że ta nabiera młodzieńczego blasku i zdrowego wyglądu. 

Zabiegi medycyny estetycznej na ciało

Nieco inne właściwości mają zabiegi medycyny estetycznej dedykowane skórze ciała, których równie obszerny wybór znajdziemy w Vivestetic Żory. Ich działanie ukierunkowane jest na ujędrnianie skóry i modelowanie sylwetki.

Zabiegi odchudzające dają nam niezwykłe możliwości, ponieważ ich oddziaływanie dostosowane jest przede wszystkim do naszych indywidulanych potrzeb i konkretnych partii ciała, które wymagają odchudzenia. Stosując zabiegi medycyny estetycznej, z łatwością możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ud, pleców czy ramion, a dodatkowo ujędrnić skórę w tych obszarach, które najbardziej tego potrzebują. 

materiał partnera