Mężczyzna z tatuażem na ramieniu podejrzany o kradzież drogich perfum. Ktoś go rozpozna?

W centrum handlowym Forum doszło do kolejnej kradzieży perfum. Wydarzyło się to 18 czerwca, podejrzany o ten czyn został uchwycony przez kamery monitoringu, jednak do teraz jego personalia pozostają tajemnicą.

Postępowanie prowadzi Wydział kryminalny II komisariatu policji. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciach nieznanego mężczyzny. Przeprowadzono dochodzenie w sprawie kradzieży perfum marki Armani, jednak nie zdołano ustalić tożsamości mężczyzny.

REKLAMA

Nieznany nam człowiek jest podejrzany o kradzież z ekspozycji dwóch flakoników o wartości 920 zł. Monitoring zarejestrował moment kradzieży

– mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Być może ktoś rozpozna podejrzanego. Śledczy proszą o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 239 02 00, mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl. Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij TU.
Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
gliwicjus

Niedługo znakiem szczególnym będzie brak tatuaży.

Laszlo_egesz

Kiedyś chciałem sobie zrobić tatuaż, na szczęście nigdy nie dojrzałem do tego pomysłu.

SGx3

Historia zatacza koło. Kiedyś dziarali się głównie kryminaliści, prostytutki i marynarze. Ci ostatni z powodu częstego zadawania się z dwoma pierwszymi profesjami. Ostatnimi czasy większość szczyli chciała coś sobie tam wydrapać, że niby cool, indywidualizm (bo inni tak mają), ekspresja osobowości i tego typu bzdury. A teraz znowu patola przejmuje palmę pierwszeństwa. No i dobrze, bydło trzeba znakować. I do tego robi to z własnej woli i na własny koszt. Coś pięknego.

''

Z taką dziarą na wierzchu idzie na robotę ? To tak jakby na ramieniu wytatuował sobie nr PESEL. Oczywista oczywistość na kogo ten sort będzie głosował w niedzielę.

kredo

Na stówkę wyborcą POKO

''

Też bym się nie zdziwił.

Laszlo_egesz

Ja jeszcze bym zrozumiał, gdyby ten tatuaż przedstawiał coś oryginalnego, wyjątkowego, a to zwykły bazgroł. Na nodze też ma jakiś prymitywny symbol.

Damian

Na pewno kibol Piasta z tzw. szlachty Gliwic co walą konia w McDonaldzie

Imiu

Policja z Gliwic jak dostała niedawno zgłoszenie na zgubienie kilku tysięcy Polskich Złotych własności NBP pieniędzy to nawet kamer nie sprawdzili a mieli przedział czasowy 5-10min…no i po 3-4 tygodniach oznajmili że sprawa ich przerosła i nie są zainteresowani Rozwiązaniem :-D Taka jest Gliwicka Policja gdzie co drugi na Lewym L4 siedzi…Polska to też Gliwice XD

Fiku Miku

Zapomnieliście sprecyzować, 18 czerwca – tylko którego roku?

janusz

Kiedy okradną zwykłego szaraka albo polski sklep to policja nie ruszy palcem. Kiedy okradną jakąś zagraniczną sieciówkę to widać wyraźnie większe zaangażowanie. Nawet sprawa do Internetu trafiła.

Sebix

To Makota… jak nic