Mężczyzna ze zdjęć ma 2 tygodnie by stawić się w komisariacie. Po tym czasie przestanie być anonimowy

Trwa policyjne dochodzenie w sprawie zniszczenia mienia – pomalowano elewację budynku przy ul. Traugutta. Funkcjonariusze dysponują wizerunkiem sprawcy tego czynu, jednak zanim je upublicznią, dają mu czas na samodzielne zgłoszenie się do komisariatu.

– Do zdarzenia doszło 31 sierpnia. Podejrzany został utrwalony na bardzo dobrej jakości obrazie, pochodzącym z kamery monitoringu. Zdecydowano o wstępnej publikacji zamazanego wizerunku, z wezwaniem, by zarejestrowany mężczyzna, który zapewne rozpozna się na filmie, bezzwłocznie stawił się w II komisariacie – przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Sprawca wykonał na elewacji malunki, co uczynił bez zgody właściciela obiektu. Spowodował kilkutysięczne straty. Mężczyzna może być w wieku ok. 35-40 lat.

Zanonimizowany wizerunek (bohater nagrania z pewnością się rozpozna) będzie publikowany do 18 listopada. Do tego dnia sprawca ma czas, by stawić się w Komisariacie II Policji w Gliwicach przy ul. Warszawskiej 35c, tel. całodobowy 32 239 02 00. Kontakt do prowadzącego sprawę: 32 239 02 03, e-mail: gula.maciej@gliwice.ka.policja.gov.pl.

– W przypadku niestawiennictwa, w celu realizacji ustawowych zadań policji, zaistnieje konieczność upublicznienia pełnego wizerunku, z apelem do internautów o typowanie tożsamości osoby podejrzewanej – przestrzega Słomski.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Egon

Czysty C*I*U*L

EksMan

Koniec świata, 35-40 lat facet i skacze przez płoty, bazgroli po ścianach!! Powinni zbadać jego iloraz inteligencji, po czym do cyrku i pokazywać na jarmarkach!

xxx

pewnie piasto-szczurek z Szobiszowic:)))

Gliwiczanka

Zaraz piast… A może górnik śmierdzielek.

Ciepłą strugą

Co za kretyn. Wydawać pieniądze i wykonywać za darmo i na darmo “pracę” na rzecz czegoś, co doceni jedynie taki sam kretyn.

Laszlo_egesz

Na tyłach Traugutta nie bardzo może liczyć na widownię, nawet z przejeżdżającego pociągu widok jest kiepski.

''

Na pewno ten kolo czyta i komentuje na tym forum i zapewne siebie rozpozna, jego kumple również i dadzą mu cynk.

Pat sąsiad Mata

Patrząc na szarzyznę i gładczyznę elewacji wygląda mi to na etap wykonania siatki na kleju. Czyli za niedługo przyjdą “Heńki” i położą baranka. Co zniweczy całą twórczą pracę anonimowego Gracjana… widać część cefalo rzeczonego egzemplarza, z łaciny zwana “myślenix logistinis a nie jak trzylatkis” się nie wykształciła… To mi przypomina synków z konkurencyjnego klubu widzianych kiedyś na Koperniku. Między drzewami rozwieszali “strecz” a na nim szprajowali info o jakimś meczu ich wybitnego klubu.. Pomijam fakt, że połowa “banerów” im od razu spadała… HITEM była technika malarska. Otóż żentelmeni malowali ciemnoniebieską farbą na czarnej folii…. większa czytelność byłaby jakby napisali brajlem…… Czytaj więcej »

Imiu

Ja Muu daje CZY dni, Max Ty Dzień i będzie chciał sam dokończyć ten niepomalowany aktualnie w całości “domek” XD
Fakt, kolor to nie Madżenta ale był blisko.

Zeflik

Czyli co , dali mu 2 tygodnie na skuteczne ukrycie się . No i super . Brawo .

Globus

A jak nie wchodzi na ten portal?

Tom1983

Napewno cały drży że strachu :)

ja234

**** suweren, niestety, sam się nie zgłosi.Za paćkanie po ścianach powinien dostać 20 tys grzywny i 5 lat pierdla.
Swoją drogą powinna go zatrzymać służba ochrony kolei.(1407)

Laszlo_egesz

Powinni pozbawić go rowereczka, jeśli takowy posiada i puszeczek z farbeczkami w sprajeczkach.