Miał sprzedawać tanie papierosy, uciekł z portfelem seniora. Policja publikuje film z podejrzanym

Przy ulicy Opolskiej doszło do kradzieży rozbójniczej. Sprawca pod pretekstem sprzedaży tanich papierosów skłonił starszego pana do wyjęcia portfela. Gdy to się stało, wyrwał mu go i uciekł.

Sprawę prowadzą policjanci z II komisariatu. Zdarzenie miało miejsce 23 kwietnia.

Śledczy zdecydowali o publikacji zabezpieczonego krótkiego filmu. Być może ktoś z mieszkańców rozpozna widocznego na nim mężczyznę lub podejrzewa, kim on jest.

Informacje można przekazywać bezpośrednio pod całodobowy numer telefonu 32 23 90 200, na e-mail kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas” kliknij TU. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nie będą dopytywane czy w żaden sposób niepokojone. Każda informacja zostanie zweryfikowana.

(żms)/KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Gliwiczanin
Gliwiczanin

Wiadomo, kibic Piasta, zajomał portfel i idzie w stronę stadionu….

manek
manek

Proponuję poznać Gliwice dokładnej a szczególnie ul. Lipową. Delikwent porusza się w przeciwnym kierunku, czyli od stadionu w stronę dworca gdzie wsiądzie zapewne do pociągu i uda się do Zabrza.

aku
aku

Do „Gliwiczanin“ (albo raczej Zabrzanin w skórze Gliwiczanina): Chyba nie idzie lecz po takim łupie pojedzie taksówką w stronę stadionu Górnika?!