Miał we krwi marihuanę, amfetaminę i alkohol. Kierujący BMW nie radził sobie z prowadzeniem samochodu

Do policji wpłynęło anonimowe zgłoszenie od świadka o podejrzanie poruszającym się samochodzie marki BMW. We wskazany leśny rejon w okolicy Bojszowa natychmiast wyruszył patrol. Zatrzymano 23-latka kierującego pod wpływem alkoholu i różnych narkotyków.

We wtorek około godziny 17.00 policjanci z komisariatu w Pyskowicach zatrzymali młodego mieszkańca powiatu gliwickiego, który kierował bmw, będąc pod działaniem amfetaminy, marihuany i alkoholu.

Jak się później okazało podczas przeszukania, mężczyzna miał ze sobą dwa woreczki z amfetaminą (4,69 g) oraz dwa z marihuaną (3,01 g).

Badanie alkomatem wykazało u kierowcy 0,25 promila alkoholu we krwi, zaś badanie testerem narkotyków potwierdziło, że wcześniej zażywał posiadane używki. W celach dowodowych zabezpieczono krew mężczyzny. Zatrzymano mu też prawo jazdy kat. B. Postępowanie prowadzi komisariat policji z Pyskowic.

(żms)/KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
erer
erer

Czy przejazd na czerwonym świetle i blokowanie skrzyżowania jest już w Gliwicach bezkarne? Pytam bo jeżdżę autobusem i codziennie podziwiam harce szoferów.

toto
toto

Ja codziennie podziwiam harce kierowców busów i wcale nie jest lepiej

Gerrda
Gerrda

Boś na haku jeździsz i tak widzisz

ZSRR
ZSRR

Dziwne, codziennie to samo dzieje się w centrum miasta na ulicach parkingach i chodnikach a policja nie reaguje. Ale jakby gdzieś w lesie pojawił się wizerunek mitycznej dziewicy w tęczy, to obława liczyłaby tysiące i trwała do zabicia poszukiwanego.

Imię
Imię

Dreager w akcji (na zdjęciu).

naked
naked

dziwne ze nie wziął do tego zestawu co miał w sobie jeszcze kokainy na pobudzenie