Mieszkańcy otrzymają SMS z informacją o przerwie w dostawie wody. PWiK uruchomił nową usługę

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gliwicach uruchamia usługę powiadomień sms o przerwach w dostawie wody. Działanie to ma umożliwić jeszcze lepszy dostęp do bieżących informacji o sytuacji i zdarzeniach na sieci wodociągowej.

Oferta adresowana jest do wszystkich klientów przedsiębiorstwa. Mogą z niej korzystać nie tylko osoby posiadające umowę na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków przez PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach, ale również mieszkańcy budynków wielolokalowych administrowanych np. przez wspólnoty mieszkaniowe czy spółdzielnie.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się pod adresem: https://rejestracja.pwik.gliwice.pl wybierając opcję „Włączenie usługi powiadomień” oraz podając nazwę ulicy, numer budynku oraz numer telefonu komórkowego.

Informacje o przerwach w dostawie wody lub awariach sieci wodociągowej w rejonie ulicy wskazanej przez klienta będą wysyłane pod numer telefonu wskazany w systemie rejestracyjnym na urządzenie umożliwiające odbieranie wiadomości tekstowych SMS, aktywne u polskiego operatora sieci komórkowej. Za usługę przedsiębiorstwo nie pobiera opłat, ewentualne koszty mogą wynikać z indywidualnych umów klientów z operatorem sieci.

(żms)/PWiK Gliwice

REKLAMA
REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Ad

Tylko po co?
Ile razy w ciągu roku PWiK zakręca wodę? Raz? Ani razu? W budownictwie wielorodzinnym częściej nie ma wody z powodu zakręcenia przez zarządcę nieruchomości.

olo

“Serwis niedostępny, spróbuj później.”

olo

Nadal “Serwis niedostępny, spróbuj później.”

Ad

Więc spróbuj później a nie teraz, czy tak ciężko to skapować?
;)

Fiku Miku

To znaczy, że planowane będą przerwy w dostawie wody, jak najbardziej planowane – ewentualnie reglamentacja, też planowana. Może jeszcze kartki na wodę wydrukują i listę kolejkowa do beczkowozu.

względność

Podczas wykonywania planowanego remontu siłą rzeczy planowana jest też przerwa w dostawie wody, jeżeli jest taka konieczność oczywiście. Czy na przeprowadzenie remontu też będą kartki ?

Laszlo_egesz

Mamy 21 wiek, a technologia wciąż jest tak prymitywna, że w formie smsa nie można wysłać nawet najmniejszej porcji wody, a tylko jakąś bzdurną informację o jej braku.

ZNAP

Jeszcze kilka lat wstecz, funkcjonował w Gliwicach “miejski serwis sms”. Było cztery lub pięć “grup tematycznych”, do których można było się zapisać. Niestety jak zwykle nasze “słońce Gliwic” zamknęło serwis – dla naszego dobra, oczywiście.