Mikołaj z Elfami w świątecznym korowodzie. Prezenty i niespodzianki dla klientów Forum już w sobotę

Świąteczny korowód z Mikołajem i Elfami, wspólne poszukiwanie prezentów i wiele niespodzianek w rytmie świątecznej muzyki – to atmosfera jaka będzie towarzyszyła klientom CH Forum w sobotę, 3 grudnia. Paradnicy będą wprowadzać w świąteczny czas od 12: do 19:00.

 
To będzie wyjątkowy dzień. W centrum handlowym Forum tego jeszcze nie grali. W paradzie świątecznej udział wezmą: Mikołaj, Śnieżynki, Elfy i Anioły oraz wiele innych postaci jednoznacznie kojarzonych ze Świętami Bożego Narodzenia. Chcesz pobyć z nimi i oddać się świątecznym emocjom to zabierz rodzinę i przybywaj.

Zapraszamy wszystkich. Dużych i małych. Wielka parada to czas na spotkanie ze świątecznymi emocjami. To chwile na ucieszenie zmysłów i wsłuchanie się w muzykę oraz przypomnienie sobie jak wygalają bajkowe postaci z opowieści wigilijnych. Żyjemy za szybko dlatego pozwólcie sobie się zatrzymać i dajcie się przenieść w świąteczny nastrój – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH Forum (ul. Lipowa 1).


Świąteczna Parada będzie przechodziła przez wszystkie piętra obiektu. Rozśpiewane i tańczący korowód nie ominie żadnej części budynku.

– Paradnicy kazali nam przekazać, że będziecie angażowani w poszukiwanie prezentów. Zdradzili nam również, że mają mnóstwo słodkich upominków. Zapowiada się aktywnie i wesoło. Wskazane jest zabranie ze sobą poczucia humoru – informuje centrum handlowe. – Zapraszamy do CH Forum na wielką paradę świątecznych postaci. To jednak nie koniec grudniowych atrakcji w naszym centrum.

Już od poniedziałku, 5 grudnia, zaczyna się świąteczna akcja z prezentami – zrób zakupy za 150 zł i odbierz prezenty. Natomiast 6 grudnia zawita tam Mikołaj z upominkami dla najmłodszych. Do zobaczenia w Forum!

materiał partnera