Na przejściu, na przystanku, chodniku… Mistrzowie parkowania znowu nie zawiedli (zdjęcia)

Pojawiła się kolejna odsłona galerii mistrzów parkowania przygotowana przez miejskich strażników. Fotograficzna dokumentacja pomysłów, jak (nie) parkować samochodu, powinna być ostrzeżeniem. Oby dla nikogo nie stała się inspiracją.

Blokowanie chodnika, blokowanie przejścia dla pieszych, postój w obrębie skrzyżowania to tylko niektóre wykroczenia, jakie można zobaczyć w galerii.

W miesiącu styczniu otrzymaliśmy od Państwa 314 zgłoszeń dotyczących nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów. To właśnie „mistrzowie kierownicy”, których Państwo wskazali znaleźli się w naszej comiesięcznej galerii – przekazuje straż miejska.


(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Laszlo_egesz

Dlaczego jednym z laureatów został golf sfotografowany na tle dawnej Romy? Nikomu tam nie przeszkadzał.

Jol

Też mnie zastanawia to miejsce. Przeciez tam jest tyle miejsca. Ja wiem że często ludzie stają gdzie popadnie ale to już zwykły zamordyzm. Pozdrawiam

CXZ5

Tym bardziej, że jest to jedyne miejsce gdzie może zaparkować pacjent ortopedii

Jol

Tak. Tam nie ma miejsca wysadzic kogoś o kuli i czy dla kogoś z problemami ruchowymi. Ale straż wiejska jak zwykle po najniższej linni oporu. Patologia wśród służb.

Generator absurdu

Ponieważ “kolejny parking w tym rejonie, to kolejny generator ruchu” stwierdził swojego czasu v-ce prezes, gdy sprawa wyznaczenia obok przychodni parkingu była rozpatrywana na sesji RM.

Łowca januszy

W imię zasad …

dada

Nikomu; a skrzyżowanie, a chodnik, a barierki, a znak ????

13:9

13 kretynów a pewnie będzie więcej.

Arek

Pozdrawiamy tępą blondi z białego Fiat 500 z tablicami SK****T. Zaparkowała na środku wjazdu do Netto bo… na parkingu Netto trzeba pobrać bilet postojowy. Oczywiście stosowna dokumentacja zdjęciowa została przekazana w odpowiednie miejsce.

474774

Na Centaura srebrna toyota corolla albo stoi na chodniku albo rozjeżdża trawnik przy boisku.

Laszlo_egesz

Pogadaj z właścicielem. Podpowiem, on mieszka w bloku, który wygrodził sobie wszystkie trawniki wokół. Mieszkańcy tego bloku to hipokryci, parkują gdzie chcą, a swoimi psami zasrywają tylko cudze trawniki.

bolo007

Centaura to dla SM koniec świata, lepiej pokręcić się koło Siemińskiego, Korfantego i Sobieskiego i szychta.

Imiu

ostatnio widzialem jak na Bojkowskiej przy światłach z Pszczyńską RadioWÓZ od Strażników Miejskich stał zaparkowany na trawce, ładnym trawniku. Pewnie stali na swoim lub prywatnopanstwowym XD Niestety takich zdjęć TU nie uświadczymy. Oczywiście idea szczytna. Rodzynki słusznie otrzymały PO mandacie;-)

Imiu

oczywiście Golfista znalazł się w Galerii bo SM stosuję zasadę zero tolerancji a tym bardziej zrozumienia.
Tak samo jest niedaleko Rynku przy Domu Chlebu…Zamiast oznaczyć odpowiednio to stosują LEP na Mandaty.

Obserwujący

Powinni dostać wysokie mandaty.

Steed

“Blokowanie chodnika ulica Lipcowa”. Przecież w Gliwicach jest całe mnóstwo miejsc gdzie wszyscy tak stoją. Większośc osiedli tak wygląda – np ulica Gagarina, czy Obrońców Pokoju. Takich zdjęć to mogę podsyłać po kilkadziesiąt codziennie. Może zamiast umieszczać zdjęcia należy coś z tym zrobić???

pieszorowerowy zmotoryzowany

Trochę dziwi mnie społeczna postawa właściciela Porsche. Sprowadził sobie używany złom z zagranicy pospawany z czterech ćwiartek na zapleczu stodoły obok chlewika pana Janusza, między stertą obornika do produkcji biogazu a kopcem zgniłych ziemniaków do produkcji wysokogatunkowej księżycówki osłonięty od tyłu stertą sczerniałej słomy i pryzmą czarnych połamanych zderzaków z bieda wersji rodzimej motoryzacji. Tyra taki jako wolny człowiek z miasta na grata na trzy zmiany, na pierwszą w Amazonie na drugą w Biedronce na trzecią jako stróż nocny, gdzie wreszcie może się do woli wyspać. W wolnym czasie dorabia jako specjalista w przychodni zdrowia. Gdyby choć trochę pomyślał a… Czytaj więcej »

Ja.

Doceniam starania. Jednak Ampuły nie przebijesz. Pozdrawiam.

pieszorowerowy zmotoryzowany

Gdzież bym śmiał, nie dorastam mu do pięt, też jestem jego fanem.