Na skrzyżowaniu, na przystanku, gdzie można zostawić samochód? Galeria mistrzów parkowania

Straż Miejska co miesiąc publikuje na swojej stronie galerię mistrzów parkowania. Prezentujemy kolejną porcję zdjęć.

Mimo bezdyskusyjnych problemów ze znalezieniem wolnego miejsca, niektórzy kierowcy idą jednak co najmniej o jeden krok za daleko. Niektórzy nawet o dwa ;-)

REKLAMA

Parkowanie samochodu na przystanku, na przejeździe dla rowerów czy w sposób uniemożliwiający wjazd na posesję. Tutaj nie powinno być żadnej taryfy ulgowej. (fot: Straż Miejska Gliwice)

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
lorl

Nędzne te zdjęcia. Całe Gliwice tak wyglądają. Takie zdjęcia to ja w pół godziny zrobię nie oddalając się od domu dalej niż 500 m.

A może tak galerie czytelników zrobić? To chyba lepiej pokaże skale problemu.

Widziane z Gliwic.

Źle to świadczy o działalności Straży Miejskiej i innych Służb.

Wybiórczo działacie.

Ostatni Sprawiedliwy

@lorl. Galeria czytelników- świetna sprawa. Powrzucać można zdjęcia miejsc w płatnej strefie parkowania, oznaczonych w sposób nieprawidłowy, a za które pobierana jest opłata. Skala problemu będzie znacznie większa.

obserwatore gliwicjani

Te zdjęcia DEMASKUJĄ leserstwo Śmieszy Miejskiej .Pokazują ich prace lekką łatwą i przyjemną w centrum miasta. Te zdjęcia OSKARŻAJĄ ! Ani jednego ,a powinno być “tysiąc pięćset sto dziewięćset” z ulicy Wieczorka ulicy wnerwu gliwickiego. Przed chwila naliczyłem tam 7 nieprawidłowo zaparkowanych samochodów

Pyton

Codziennie widzę jak patrole sm nie reagują na nieprawidłowo zaparkowane samochody. Dzisiaj jeden za drugim patrole przejechały obok 4 parkujących w martwym polu przy skrzyżowaniu i nic.

Michal

Zakaz parkowania na tym pseudo skrzyzowaniu powinien byc zniesiony, tylko napedza straz miejska. Jest tam wystarczajaco miejsca zeby auta sobie spokojnie staly.

Co do niszczenie zielenca……..wstyd ze miasto Gliwice dopuszcza do takiego zarosniecia chwastami :)

mysza

oni tylko potrafią wycinkę robić a nie trawniki kosić ot przyszłość …..

Janas

To nie miasto dopuszcza do zarastania tylko proboszcz.

Beton

Na tym pseudo skrzyżowaniu przez wiele lat postój był dozwolony i żadnej szkody nikomu to nie wyrządziło. Teraz to jest stałe miejsce łowów miszczów ze SM. Co do zieleńca, to ja bym się bał tam zaparkować, obawiając się, że zieleniec zniszczy mi samochód. A gdzie ludzie mieszkający na osiedlach z infrastrukturą projektowaną w latach 60 i 70 parkować ? Szukają każdego wolnego skrawka terenu. Nowych miejsc parkingowych jak na lekarstwo.

Fantasm

Ten zieleniec, to małe pole chaszczy a parkują tam wierni kościoła. I to dopiero jest wariactwo, żeby z osiedla Sikornik jechać samochodem do kościoła na osiedlu Sikornik. Wiedzą, że nie ma miejsca a mimo to się ryją.

aldebaran

Przy niedzieli trzeba się pokazać

Hans

Samochody też macie stare i rozj…ne. Kup sobie traktor to wszędzie wjedziesz. Na buraka a co!

AMF

SM przydałby by się pogonienie do roboty i korepetycje z przepisów:
8 – jak zostawili 1.5m to ja jestem jan paweł 3.
na kilku też parkowanie pod prąd – ciekawe czy w choć jednym przypadku dopuszczały to znaki?

Co do blokowania dostępu do posesji, to czas by objęły to przepisy o obronie koniecznej.

Jest faja

Najzabawniejsze jest nazwanie zieleńcem chaszczowiska obok tego obrzydliwego bunkra …. eeee przepraszam, tzw kościoła na Sikorniku

RamPamPam

Chyba zacznę robić zdjęcia jak parkuję “strasz miejska” albo jak odpoczywają po patrolowaniu ulic samochodem na placu przy ul. Składowej … aaaa czekaj, wtedy ruszają za mną w “pościg”, bo jak to mogłem uwiecznić na zdjęciach.

Kij Wam wiecie gdzie, droga “straszo miejska”

Mieszkaniec

Parkowanie przy “domu chleba„ jest chyba tylko dlatego nielegalne, że nie należy do płatnych miejsc. Kilka metrow wcześniej ostatnie miejsce parkingowe kończy się przy samym przejściu dla pieszych, co ogranicza widoczność.

Helmut

Parkują, gdzie chcą. Swoje “toczydełka” myją, sprzątają ich wnętrza na chodniku. Kabel odkurzacza podłączony w domu leży na chodniku. Chodzą po nim przechodnie, jeżdżą rowery. A młody człowiek dumny ze swedo leciwego bmw chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, co i gdzie to robi. Policja, Straż miejska nie reaguje. Mowa o ul, Rybnickiej, koło rezydencji Neumana. Są także sytuacje, że zdenerwowany kierowca klaksonem próbuje przestarszyć przechodnia, ponieważ przeszkadza mu w jeżdzie chodnikiem. Trasa: weterynrz w górę lub z góry do weterynarza. Straż miejska po domach i dogląda, kto czym pali. A może tak ruszyć kominiarzy. Mowa o minionych incydentach.… Czytaj więcej »

Fantasm

Dają chamom 500+ to kupują graty, które za zachodzie nie mają prawa wjechać do miasta. No i widać jak chamy jeżdżą i jak parkują.

Ostatni Sprawiedliwy

@Fantasm. W sumie masz rację. Powinni zwiększyć program do 5000+ na każde dziecko (wcześniej zażądać reparacji od Niemiec – 60 bilionów euro). Wtedy wszyscy będą jeździć nowymi, ekologicznymi samochodami, a o stare graty będą się bić Niemcy.

Hans

A kto tym polaczkom wyprodukuje samochody? Przecież wiadomo, że nic nie potrafią tylko wrzeszczeć że im się należy. Świat was już nawet nie zauważa.

Ostatni Sprawiedliwy

@Hans. Nowe samochody wyprodukują Japończycy. Nie fałszują wyników tak jak uczciwe niemiaszki.

Budowniczy bob

A to akurat ta 3 prawda ;). Odnośnie emisji nic nie wiem, ale już blachy ich producenci stali robili “oszczędnie”. A blachy te potem robiły za karoserie.

Tommy

Taaa, słynna japońska GEMBA. Kanty robili nie tylko z blachą. Daj Ostatniemu pomarzyć, przecież nic innego nie ma niż bajki o Wielkiej Lechii i samochody w pałerpoincie.

skan

Jasna sprawa – Polacy potrafią produkować tylko metan i smog.

ułańska fantazja

Mało, proponuję 600 bilionów euro. Albo dla równego rachunku bilion bilionów. Każdy wie, że Polska w wyniku II WŚ – gospodarczy lider i finansowy Dubaj Europy – straciła najwięcej. Reparacje wyciśniemy też z Rosji. 2 biliony bilionów euro to minimalna cena za 50 lat okupacji.
To się nam po prostu należy, a jak nie zapłacą, to im pokażemy. Plecy albo nawet d*pę.

Wlep

Masz chłopie fantazyje pewnie jesteś z PełO targowica, dlatego bije z ciebie taka pijana:)

NOT

Super. W Polsce brakuje jeszcze tylko gratów z Japonii bo polski przemysł motoryzacyjny nie istnieje. A potem oburzenie, że palą się wysypiska śmieci.

Hans

Dobre to jest z japończykami. :-) Ale czemu polaczki na dumę życia wybierają niemiecki szajs? Nigdzie nie ma tyle zdezelowanych niemieckich marek aut co w Polsce. Niemcy dziękują Polakom za oczyszczanie Niemiec ze śmieci. Podobno narodowa tradycja nakazuje wam palić złom, chemikalia i inne śmieci. To dobre dla was.

Alon

Od chama, to ty pochodzisz…

Gliwiczanin

tak naprawdę doczepił bym się może góra trzech sytuacji, a te nieroby lepiej by skosili te chaszcze niż czepili sie biedaka, był by w końcu jakiś z nich pożytek

Ad

“Niszczenie zieleńca” o ja cię pierniczę, ale zieleniec… :)

Gliwiczanin

gość był by frajerem jak by się dał ukrać tym nieudacznikom za ten postój w chaszczach!!!

ja234

Wlepiać mandaty po 10 tys i zabierać auteczka.

Wlep

Jak ja ci auteczko wlepię te 10tys. ´to zapomnisz o wstecznym na raz na zawsze;)

Gliwiczanin

On na pewno nawet prawa jazdy nie ma

Wlep

Chyba masz rację , bo on mi nie wygląda na takiego co mógłby zdać prosty test egzaminacyjny;)

Gliwiczanin

Dla tego chce od razu karać każdego kierowcę i auto zabierać to po prostu z żalu

Wlep

jakiś taki nieżyczliwy, albo robi kasę dla Straszy Miejskiej:)