Nikt nie zauważył, że dokonują kradzieży, wynieśli produkty warte 550 złotych. Opublikowano wizerunek

Widoczny na zdjęciach mężczyzna poszukiwany jest w związku z kradzieżą w markecie Biedronka przy ul. Bojkowskiej. Działał wspólnie i w porozumieniu z towarzyszącą mu nieznaną kobietą (jej zdjęć nie opublikowano). Jeśli ktoś poznaje tego delikwenta, powinien zgłosić to policji.

 

Dochodzenie prowadzone jest w III komisariacie, dotyczy zaboru artykułów spożywczych i kosmetyków, do którego doszło 7 kwietnia br. Nie udało się ustalić tożsamości wytypowanego podejrzanego, zarejestrowanego przez monitoring.

Sprawcy działając wspólnie, przez nikogo nie zauważeni skradli ze sklepu artykuły o łącznej wartości prawie 550 złotych. Dotychczas przeprowadzone typowania osoby ze zdjęcia nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Prowadzący sprawę postanowił zwrócić się z prośbą do internautów

– informuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek opublikowano, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Gliwicach – całodobowo pod numer telefonu 47 8590319. Prowadzący sprawę to mł. asp. Krzysztof Bakun, tel.: 47 8590300, mail: krzysztof.bakun@gliwice.ka.policja.gov.pl. Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – „Powiadom nas” – dodaje Słomski.

Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość – nie będą dopytywani czy wzywani.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

6 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze