Nowy market DINO. Możesz tam pracować, właśnie trwa nabór

DINO to sieć marketów spożywczych założona w 1999 roku, laureat wielu nagród i wyróżnień, m.in. Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2011, czy pierwsze miejsce w Polsce w rankingu ?Gazele Biznesu 2011?.

Obecnie sieć DINO liczy ponad 190 marketów o średniej powierzchni 400m2.

W województwach wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim oraz zachodniopomorskim.

Na sali sprzedaży Klienci znajdą ponad 4 tysiące produktów.

Dostępna będzie pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, a także codziennie dostarczane świeże owoce i warzywa. DINO cieszy się uznaniem i zaufaniem Klientów również dzięki dostępności bogatej oferty mięsa i wędlin ?Agro-Rydzyna? – marki nagrodzonej prestiżowym certyfikatem ?Najwyższa jakość? objętym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Market DINO zawita również do Rudzińca. Aktualnie prowadzony jest nabór Pracowników do nowego marketu na stanowiska:

Kierownik Marketu, Zastępca Kierownika Marketu oraz Kasjer-Sprzedawca
od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnych stanowiskach. Dla osób pełniących funkcje kierownicze kluczowa jest znajomość obsługi komputera oraz umiejętności zarządcze.

Obowiązki Kierownika/Zastępcy Kierownika Marketu:
? dbanie o prawidłowe funkcjonowanie marketu (składanie zamówień, delegowanie zadań, układanie grafików, aktywna praca na sali sprzedaży)

Obowiązki Kasjera-Sprzedawcy:
? obsługa kasy fiskalnej,
? obsługa stoiska mięsnego,
? wykładanie towaru.

Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego. Przed otwarciem marketu DINO w Rudzińcu wybrane osoby przejdą szkolenia. Rozpoczną się one w najbliższym czasie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@marketdino.pl wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska + Rudziniec.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

(ogłoszenie płatne)