Rekordowy ruch na 24gliwice.pl. Prawie 1,1 mln odsłon w miesiąc, 275 tys. UU. Dane Google Analytics

To najlepszy wynik odwiedzin w historii portalu 24gliwice.pl. Według Google Analytics 4 prezentującego dokładne statystyki ruchu, tylko w styczniu nasze strony zostały wyświetlone prawie 1,1 mln razy, na portal trafiło ponad 275 tysięcy unikalnych użytkowników.

 
Oznacza to, że portal 24gliwice.pl pozostaje liderem lokalnych informacji w Gliwicach, strony pod adresem www.24gliwice.pl są najczęściej odwiedzane przez gliwiczan poszukujących aktualności dotyczących naszego miasta.

Statystyki Google Analytics

Warto przypomnieć, że statystyki Google Analytics są ogólnie dostępnym, najbardziej miarodajnym, bezpłatnym narzędziem badania ruchu, którym posługują się praktycznie wszystkie lokalne serwisy. Google Analytics pozwala na dokładną analizę ruchu na stronie w dowolnych odstępach czasowych i uchodzi za podstawowe narzędzie do weryfikacji popularności stron www. Dane te są niezwykle istotne np. dla reklamodawców, którzy chcą ze swoimi treściami dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

 

źródło: Google Analytics

 
Również z danych popularnego wśród domów mediowych narzędzia „SimilarWeb.com” służącego do analizy ruchu na stronach, wynika, że liczba sesji na stronach portalu 24gliwice.pl w skali miesiąca jest wyższa niż liczba sesji na stronach www wszystkich pozostałych gliwickich portali informacyjnych… łącznie!

Zobacz też najnowszą analizę Similarweb

24gliwice vs Dzisiaj w Gliwicach
24gliwice vs Infogliwice