Po derbach są pierwsi zatrzymani. Komisja Ligi nakłada też zakaz wstępu na stadion dla 4 sektorów

fot. Antoni Witwicki

7 osób zostało zatrzymanych po interwencji służb porządkowych i policji podczas meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze. To mężczyźni w wieku 28-35 lat. Komisja Ligi podjęła tymczasową decyzję wobec części kibiców.

Gliwicki Klub Sportowy Piast SA stanowczo potępia wydarzenia, które miały miejsce na Stadionie Miejskim w Gliwicach podczas meczu z Górnikiem Zabrze. Na Okrzei 20 nie ma miejsca na tego typu zachowania. Cierpi na tym nie tylko Klub, ale cała społeczność piłkarska w Polsce – czytamy w serwisie klubu Niebiesko-Czerwonych.

Po zdarzeniach w Derbach Górnego Śląska w 26. kolejce Ekstraklasy, Komisja Ligi wydała tymczasową decyzję w ramach postępowania dyscyplinarnego prowadzonego wobec Piasta Gliwice i Górnika Zabrze.

Zapoznawszy się z opisem zdarzeń sporządzonym przez delegata meczowego i sędziego głównego zawodów, KL nałożyła na gospodarzy środek zapobiegawczy w postaci zakazu wejścia na najbliższy mecz domowy dla wszystkich osób, które na meczu z Górnikiem znajdowały na trybunie za bramką, w sektorach S, R, P i O. Przed ostatecznym orzeczeniem Komisja Ligi zapozna się ze stanowiskami klubów, które mają zostać przedstawione przed nadzwyczajnym posiedzeniem Komisji Ligi, zaplanowanym na 5 marca br.

Decyzja Komisji Ligi z 4 marca oznacza, że na najbliższym meczu Ekstraklasy w Gliwicach stadion zostanie zamknięty dla osób, które podczas niedzielnego meczu, stworzyły realne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na mecz będą mogli wejść pozostali kibice.

– W ramach postępowania, Komisja zapoznała się z opisem zdarzeń sporządzonym przez delegata PZPN oraz raportem sędziego głównego zawodów. Na podstawie dotychczas zgromadzonego materiału Komisja wydała tymczasowe orzeczenie, obowiązujące do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia. Na poniedziałek zwołane zostało nadzwyczajne posiedzenie, na które wezwane zostały oba kluby wraz ze stowarzyszeniami kibiców. Po zapoznaniu się ze stanowiskiem wszystkich stron, zapadną ostateczne decyzje dotyczące weryfikacji zawodów oraz pełnego wymiaru kar dyscyplinarnych dla obu klubów – powiedział przewodniczący Komisji Ligi Zbigniew Mrowiec.

W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie zmian w systemie karania za tego typu przypadki naruszenia bezpieczeństwa na stadionach Ekstraklasy. Po zaakceptowaniu przez Radę Nadzorczą Ekstraklasy i PZPN, Komisja Ligi będzie miała większe możliwości zapobiegania tego typu wydarzeniom oraz karania za nie.

W ramach planowanych zmian, w przypadku wystąpienia przesłanek o możliwym zagrożeniu, Ekstraklasa wspólnie z organizatorem meczu, będzie mogła zadecydować o rozgrywaniu spotkania bez udziału kibiców gości. Zaostrzone zostaną także kary za przerywanie meczów.

Przy wrzucaniu pirotechniki na murawę oraz na inne sektory, mecz będzie od razu przerywany i możliwe będzie przyznanie walkowera drużynie przeciwnej.

Wszystkie te działania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób obecnych na stadionach Ekstraklasy i wyeliminowanie z meczów piłkarskich osób stwarzających zagrożenie dla zdrowia kibiców.

(żms)/KMP Gliwice/Biuro Prasowe GKS Piast Gliwice
fot. A.Witwicki

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
w pogoni za octem
w pogoni za octem

gliwicka policja jest wyjątkowo nieudolna,po takiej kompromitacji komendant garnizonu do natychmiastowej dymisji!.Swoją biernością doprowadziliście do tego że kilkuset bandytów opanowało i terroryzuje prawie 200 tys.miasto.WSTYD!.Zacznijcie pracować nie pozorować…

Ampuła
Ampuła

Przebywałeś w mieście opanowanym przez kilkuset bandytów?! Zazdroszczę, nie będziesz musiał wnukom zmyślać, że pływałeś kapitanem po morzach i oceanach albo widziałeś yeti, jak je owsiankę.

ampuła senior
ampuła senior

synu nie zamknęli cię?

Ampuła
Ampuła

Chciałbyś mieć dziecko, ale nie wiesz, od czego zacząć? Mam nieodparte przeczucie, że dla twojego poziomu odpowiednia będzie metoda katorozrodu, czyli naprotechnologia. Nie dla ciebie długie wywody, więc w skrócie: naprotechnologia, czyli udajesz się na-pro-bostwo, tam płacisz i wychodzisz z broszurą papierową oraz drucianym termometrem. Broszurę kładziesz pod kolana, termometr druciany wtykasz w odbyt i wszczynasz modły. O dziecko. To powinno wystarczyć. Przetrwać ci okres rozrodczy.

Imię
Imię

Byłeś chyba bity przez kolegów, i molestowany podczas nauki gry na flecie.
Wracając do tematu szczyt dumy rozwalić własny stadion i załatwić włąsnej drużynie walkower, kibol =…………………

Gabriel
Gabriel

Facet, każdego dnia odkąd tu zamieszkałem to czuję, i źle. A moi mili znajomi i polscy przyjaciele mó wią że od dnia urodzenia czuja co ja. Ty się pytasz czyli jesteś bandyta zły Polak. I tacy ludzi mogą swobodnie pisać takie bzury? To straszne.,

Ampuła
Ampuła

Ja jestem bardzo dobry Polak, ale to mi się pogarsza, kiedy ktoś mnie nazywa bandytą.
Nie wiem, jakich masz polskich “znajomych i przyjaciół”, ale lepiej, żeby cię szybko namówili do unikania oskarżania nieznajomych o bandytyzm. Nawet, jeżeli tam, skąd przybyłeś, jest to normą.

Ampuła
Ampuła

Osobiście jestem za tym, żeby dopuszczać do udziału w każdej dyskusji pewien odsetek prymitywów, czasem nawet zupełnych. Taka jest przecież struktura społeczna, więc nienaturalnie wypada wyjaławianie publicznego forum z różnych wulgariatów, chamord, prostakurw i tym podobnych.
Ale redakcja ma tu głos decydujący, bo to jej cyrk.

Josef
Josef

Ampuła – cenię Cię za celność wypowiedzi, za język oraz styl komentarzy do wielu tematów pojawiających się na tym portalu.
Mimo to, z wieloma z nich się nie zgadzam. Traktowałem je jako zdrowe starcie poglądów, wymianę myśli etc.
W przypadku Piasta i jego kibolskiej otoczki – Twoja próba ratowania za wszelką cenę wizerunku klubu, miasta (właściciela) i tej reszty bandy – jest co najmniej rozczarowująca. Zwłaszcza w tak jednoznacznej sytuacji, zgotowanej przez tych debili.

Ampuła
Ampuła

Zacytuj mi choć jedno zdanie z moich wypowiedzi, w którym “ratuję kibolską otoczkę”. Ręczę, że nie znajdziesz, ale próbować możesz. Ponieważ od zawsze jestem PRZECIW kibolstwu stadionowo-narodowemu. Wszelkiemu, nie tylko temu ze stadionu w Gliwicach. Jednak co innego wyplenić kibolstwo robiące burdy, a co innego domagać się: 1. zamknięcia klubu 2. likwidacji sekcji piłkarskiej 3. degradacji drużyny piłkarskiej Piasta Gliwice 4. wycofania finansowania SA przez większościowego udziałowca czyli miasto 5. zamknięcia, zburzenia, zaorania stadionu i jeszcze paru innych rzeczy, które z kibolską rozróbą de facto nie mają wiele wspólnego. Te żądania wywrzaskują w 90% ludzie, którzy nie byli na meczu… Czytaj więcej »

pokora
pokora

Ampułka, gdyby klubik Piast spełniał tylko to, za co bierze ciężką kasę z naszych podatków, to kosztowny stadion byłby zawsze pełny a prawdziwi kibice wraz z rodzinami nie dopuściliby tej garstki do tego typu rozrób i Policja musiałaby energiczniej reagować. Dzisiaj jest tak jedni biorą i nikt ich nie kontroluje, drudzy rozrabiają, bo widocznie mogą, a klubik buszuje w ogonie;) Ja bym zerujący zarząd tego klubiku natychmiast rozpędził i stadion co najmniej do końca roku zamknął, by się przewietrzył od tego gliwickiego kibolstwa.I jeszcze jedno, nie myl gliwickiej postkomuny z ruchem narodowym, bo taki w Gliwicach nie istnieje Im dłuższe… Czytaj więcej »

Ampuła
Ampuła

Na jakim poziomie z tobą dyskutować? Że “stadion ma być zawsze pełny”? Że “prawdziwi kibice z rodzinami” mają zapobiegać akcjom kibolców? Jakaś “postkomuna”? Stadion zamykać, żeby się “przewietrzył”? Kolekcja tęgich bzdur.
W Polsce jest z kilkanaście tysięcy klubów. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie. Drużyna piłkarska klubu Piast Gliwice występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Realnie chętnych na to miejsce w niewątpliwej elicie są setki. I my tak łatwo tego miejsca nie oddamy, bo 36 sezonów trzymano nas poza elitą.

GLIWICZANIN TEN PR
GLIWICZANIN TEN PR

ty pokora chyba nie wierz co piszesz daj sobie spokój z wypisywaniem bzdetów
nikt nie popiera z nas normalnych kibiców Piasta tego co się wydarzyło w sobotę
ty pewnie siedziałeś sobie w domku przy tv i narzekałeś

Raven
Raven

Pokaż mi kogoś kto będąc z rodziną postawi się takiej grupie. Jesteś fantastą bo zorganizowana grupa kilkunastu osób jest w stanie sterroryzować nawet kilkaset bo oni chcą rozróby a reszta zawsze ma coś do stracenia ( jest z dzieckiem, żoną , nie ma już 20 kilku lat i myśli inaczej ) więc trudno im będzie się zebrać. Ile razy 1 bandzior tłukł kogoś na przystanku w obecności kilkunastu osób i nikt nawet nie zadzwonił na policję więc się zastanów o czym mówisz.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Tak, twoje magiczne uniesienia powtarzają się dość regularnie *****, generalnie to największą frajdę czerpiesz ze swoich bezmyślnych wpisów…. co do Górnika Zabrze, to jest on solą w oku takich palantów piastogłupoli jak ty od wielu długich lat, stąd wasza niepohamowana żądza pokazania się na meczach przeciwko nim. Niestety, oni mają was gdzieś, bo zwyczajnie się nie liczycie, a wy w akcie totalnej desperacji strzelacie sobie i swojej drużynie samobójczego gola, wciągnięci w dziecinną prowokację TORCIDY. Siła waszych kiboli-debili jest tylko pozorna jak zresztą wszystko co próbujecie robić w tej materii….życzę ci kolejnych cudownych uniesień przy pustych trybunach głuptasku…

Ampuła
Ampuła

Ani na bezmyślność ani na prostactwo nie będę z tobą konkurował. Oddaję je walkowerem.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

cieszy mnie, że choć cząstka prawdy dotarła *****, choć w twoim konkretnym przypadku nie jest to oczywiste….zwyczajnie nie masz sobie równych.

pokora
pokora

Widać teraz wyraźnie, że na argumenty ampułka mięknie jak budyń. Najwidoczniej pseudo-kibole Piasta już tak mają:)

GLIWICZANIN
GLIWICZANIN

ty pożal się Boże Gliwiczanin daj sobie siana chłopie po pacz co wyprawiają twoi koledzy z torcipki to istne dno złodziejskie cwaniaczki zwykłe ścierwa i cykory prowokatorzy wstyd mi ciebie nazywać Gliwiczaninem wyprować się do zabrza najlepiej i przybijajcie sobie piąteczki ty masz czelność zabierać głos na forum Gliwickiej strony sorki ale nieeeee

Ampuła
Ampuła

co za denny komentarz! zlodziejem jest ten co kradnie i nie chce oddac!,a co do prowokacji to trzeba umiec opanowac nerwy a kurczaczki nie prowokowaly? naprawde wielu takich b.u.r.a.c.z.y.n.o.w jak ty jest na tym swiecie!

Ampuła
Ampuła

Nie ma bardziej dennego komentarza od tego, który spłodził podszywacz-ścierwojad.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

..cała Polska widziała w sobotę jak odwaga bandy frajerów piasta, zakonczyla sie na ogrodzeniu..czego zabrakło? odpowiedz sobie sam i przyjmij do wiadomosci, że Gliwice od lat kibicują Górnikowi, a kłapanie takiego kurzego dzioba jak twój, tego nie zmieni śmieszny szczurku z bandy ch…
Taki z ciebie gliwiczanin jak frekwencja przy Okrzei.

Raven
Raven

Gliwice nie kibicują górnikowi tylko dzielnice w których zamieszkali przybysze z całej Polski przyjeżdżający tu do pracy w kopalni – bilety dostawali za darmo to chodzili na górnika. Na Piasta nawet 40 lat temu bilet trzeba było kupić więc na mecze chodzili kibice a nie cwaniacy chcący oszczędzić nawet te parę zł byle za darmo.

Gleiwitzer49
Gleiwitzer49

chapeau bas – Panie „Ampuła” i jeszcze raz „chapeau bas”. Nie jestem i nigdy nie byłem kibicem piłkarskim – po prostu to nie „moja bajka”. Mimo mojego wieku, nigdy nie byłem na stadionie podczas piłkarskich meczów, nie znam tej atmosfery, nie przeżywałem „tej dawki adrenaliny”. Podkreślam – nie znam, nie przeżywałem – ale w całej pełni potrafię docenić pasje prawdziwych kibiców i to czym dla nich jest Ich Klub. Cenię to i szanuję. Rozumiem jednocześnie czym dla nich są wybryki i bandyckie zachowania tych, którzy ze sportem nie maja nic wspólnego. Obserwuję od dawna Pana wpisy – czasem się z… Czytaj więcej »

XXX
XXX

czytam i nie wierzę…albo to podszyty pod innego nicka Ampuła albo kolejny internetowy robak-oszołom…reasumując, mam nadzieję, że policji uda się wyłapać idiotów pokroju Ampuły i jego kolegów obszczymurków, którzy pod pozorem przywiązania do barw klubowych, wszczynają stadionowe burdy i niszczą mienie…współczuje głupoty Gleiwitzer49…faktycznie Ampuła może imponować!! brawo Ty!!

Rozczar
Rozczar

Długi wywód a wniosek krótki i znany od pokoleń: niektórzy na starość głupieją.

Ampuła
Ampuła

Wszędzie walkę ze stadionową bandyterką wygrywały rządy, dla ogólnego dobra sportu czy konkretnej dyscypliny w danym kraju. Nigdy same kluby, organizacje czy samorządne związki sportowe, bo są na to zbyt słabe. Nawet takie Manchestery, Juventusy i Reale, potężne, bogate, z tradycjami i milionami fanów na całym świcie, a nie tylko w miejscu istnienia klubu. Państwo jednak nie może ograniczyć się do sformułowania przepisów i ustalenia kar za kibolskie naruszenia. Musi być to poparte nieformalną zasadą ZERO TOLERANCJI, wraz z jej żelaznym zastosowaniem. Niestety. W Polsce są przepisy i jest też tolerancja. Ale to 100% TOLERANCJI dla kibolców. Rządzący i kościół… Czytaj więcej »

ROTFL
ROTFL

Problemem Piasta i całej ligi jest brak jakiejkolwiek próby wywalenia kiboli ze stadionów. Ale jak klub miałby pozbyć się kiboli kiedy z nimi blisko współpracuje?

pokora
pokora

Przyznaję Gleiwitzer49, że jestem bardzo wzruszony tym twoim poklepywaniem się z upadającym liberalnym lewactwem nie tylko w Gleiwitz, No cóż, jak powiada wielu waszą przyjaźnią zażenowanymi “nadzieja matką głupich”. Współczuję;)

liczydło
liczydło

Walka Ampuły z wirującymi przed oczami wiatrakami – dzień trzeci. Oby ostatni.
A przy okazji, czy przypadkiem albo całkiem świadomie nie nazywasz swojej obecności na tym portalu per “Mein Kampf”? To by wiele wyjaśniało.

Ampuła
Ampuła

Czytałem “Mein Kampf” i uwierz mi, słabe to jest. Napisałbym lepiej. Ale Hitler męczył tego gniota w specyficznej sytuacji życiowej, społecznej i politycznej więc trzeba wziąć na to poprawkę. Za to “Don Kichota z La Manchy” nie czytałem, chociaż miałem lekturowy obowiązek. Nie da się przeczytać wszystkiego. Nawet nie powinno się próbować. Możesz sobie to ostatnie odnieść do mojego pisania i zrobi ci się lżej.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Ampuła…jedno to przeczytać, a drugie zrozumieć co się czyta…w twoim przypadku to drugie jest nieosiągalne..

Ampuła
Ampuła

Mocniej, to już zgrane, że słabo czytam, czy nie rozumiem. Najczęściej powtarzane przez tych, którzy nie wiedzą, gdzie zostawić po sobie kropkę i jak połączyć dwa zdania w coś wyczerpująco długiego. Może zdobądź się na zarzut, że składam literki. Albo ktoś za mnie składa. Tego jeszcze nie było, a mógłbyś błysnąć.
Na polemikę cię nie stać, więc chociaż błyśnij.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Ampuła, błysk zostawiam takim szpagatowym inteligentom jak ty, a co do polemiki, to napisz jak będziesz gotowy, a raczej ten który pomaga ci poprawnie budować zdania. Co do kropki, to chyba większość ludzi czeka, aż ja wreszcie postawisz.

Ampuła
Ampuła

Mozolnie wypracowane przecinki, ale ręka drgnęła z nerw i ogonek szlag trafił…
Jak nie urok, to sraczka. Argumenty “większościowe” są dobre dla szukających poklasku. Mnie się to nie ima. Większość tutejsza doskonale o tym wie.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Nerw odmówił posłuszeństwa w tym twoim chorym mózgu Ampuła już dość dawno. No cóż, to prawdopodobnie pokłosie trudnego dzieciństwa, kiedy to mamusia w nerwach uderzała twoją łepetyną o umywalkę toalety familoka na półpiętrze.

gliwiczanin
gliwiczanin

pier…ony kibol broni swoich kolesi

OLin
OLin

Czy sam się słyszysz? Przecież lajkowałeś jak Ci mili ludzie ze stowarzyszenia kibiców nosili cukierki dzieciom do szpitala. I ty namawiasz policję aby ich pacyfikowała?!

Sędzia sprawiedliwy
Sędzia sprawiedliwy

Człowieku Gliwicka policja owszem nieudolna jest.Lecz jej na stadionie nie było.Najwyzej w cywilu.Te małpigaje w czarnych mundurach to ZOMO czy jak im tam dziś.Jednostka z Katowic – Piotrowic.

dr..Lew Śmiechowicz
dr..Lew Śmiechowicz

Teraz do Zarzadu Piasta.Piasta tolerującego bandytów stadionowych.Po tym do czego doszło,do czego pośrednio i bez się przyczyniliście macie czelność skamleć do tych z Zabrza o sportowe w duchu fair play dokończenie widowiska ? Wy i czysta gra .Wy ojcowie afery korupcyjnej i czysta gra ? HA HA HA cdn

dr..Lew Śmiechowicz
dr..Lew Śmiechowicz

Rozpocznę od oficera policji ,choć bliżej w tym przypadku milicji.Panie Słomski ! Pojęcie czasu opanowali kilka lat wstecz i to nawet “dzicy” W nauce czas to literka “t” Ale naukę Panu daruję.Pan we wczorajszym wywiadzie dla TV udowodnił,że pojecie czasu jest dla Pana abstrakcją.Kolejnosc wydarzeń przedstawił Pan w następującej kolejności 1 kobice niestety się nie lubią 2 CI Z ZABRZA PALILI SZALIKI 3 CI Z PIASTA RUSZYLI. Kłamstwo Panie Słomski Najpierw punkt 3 później 2 i nie szaliki palili a szmatę z nazwa osiedla.A może Pan film z zadymy puszczony wspak oglądał.No ale wtedy punkt 1 powinien być na końcu……………………………….Mam… Czytaj więcej »

dr..Lew Śmiechowicz
dr..Lew Śmiechowicz

Czy wymienieni w trzech moich komentarzach bohaterzy naszych czasów to “OSTATNIE TAKIE TRIO ” Śmiem wątpić ! Sugeruję strzelenie grupowej fotki z oczywiście kibolami w liczbie 7 pod akceptowanym przez Zarząd i Policje banerem z napisem ASAP

dr..Lew Śmiechowicz
dr..Lew Śmiechowicz

Winno być ACAP .Przepraszam za roztargnienie.

rrolch
rrolch

co to znaczy ASAP? (dotychczas sądziłem, że zwrot ten jest ang. skrótem od: tak szybko jak tylko możliwe)

dr.Lew Śmiechowicz
dr.Lew Śmiechowicz

ACAB ten skandaliczny baner jest akceptowany,wisi na stadionie.Ale ,ale ASAP też zasadne.Wymienione warte siebie trzy grupy “bohaterów” powinny ZNIKNĄć Z GLIWIC jak najprędzej

rrolch
rrolch

OK, już sprawdziłem. Cóż, branżowy skrót.

dr..Lew Śmiechowicz
dr..Lew Śmiechowicz

A teraz do podkibiców czyli podludzi.Tak podludzi,bo zapewne tylko oni problem z ciśnieniem rozwiązują demolując (Zabrze Gliwice) łazienki czyli sracze.cdn

Xsenofob
Xsenofob

Dajcie spokój – taka promocja miasta a oni ich pakują do ciupy …

Michael Scott
Michael Scott

Podać personalia tych zwierząt.

Bilo
Bilo

Kurczaki nie mają personaliow. Oni żyjboloą tylko dla uboju

GLIWICZANIN
GLIWICZANIN

a żaby co mają?

KSG
KSG

dobry humor dzięki waszej głupocie…

Raven
Raven

zacznijcie spłacać dług miastu to wam dobry humor zniknie, bo skąd weźmiecie te 30 kilka baniek co wam miasto pożyczyło. Ciekawe jak to jest że inne kluby za długi lecą ale klub samotnego geja jakoś nie.

Josef
Josef

Siedem?!!! Zrozumiałbym 70……

zyz
zyz

A skąd aż tyle? Przecież ten klubik nie ma tylu kibiców …

anonim zabrze
anonim zabrze

A może wasz ma ty to co was przyjechało do Gliwic nazywasz kibicami ? zyz ty jesteś taki sam jak ta cała nieudolna torcipka

Kibic
Kibic

nawet zadania nie potrafisz poprawnie zbudować paciuloku, no ale co się dziwić skoro zamiast nauki latasz za swoimi kolegami obszczymurkami bazgrając elewacje.

Oskar goł tu......
Oskar goł tu......

“Siedmiu wspaniałych” wersja gliwicka.

wahadło
wahadło

Komunikat miasta po zamieszkach na terenie Gliwic? ZERO. Komunikat Piasta? ZERO. Komunikat policji? Zabezpieczyliśmy uczestników i całe miasto przed spontanicznymi demolkami pijanych kiboli. Kpi z uczciwych ludzi czy ASAP?

Ampuła
Ampuła

Jest komunikat klubu, nazwany “Oświadczenie” , ale pewnie nie wysłali ci powiadomienia, że jest. Może zwykłe przeoczenie, ale możliwe, że mają cię tam za zero. Ja bym interweniował. Z tym, że ja ten komunikat czytałem, więc nie muszę.

pokora
pokora

Ampułka mam wątpliwości, czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo gdybyś umiał i rozumiał co tutaj wielu do ciebie pisze, to byś po prostu zamilknął, a nie rzucał się jak karp w maluchu:)

ASAP
ASAP

taaa…ampuła i czytanie ze zrozumieniem…
łatwiej szczeniaka nauczyć chodzenia na luźnej smyczy niż tego miejscowego cymbała czytania ze zrozumieniem…

Ampuła
Ampuła

Czego oczekiwałeś od klubu? Jak wielkich “rzeczy”? Publikacji klepsydry po seppuku prezesa? Pictorialu z leżenia krzyżem przebłagalnym w hallu? Wydalili standardowe oświadczyny, jakie serwuje każdy klub w podobnej sytuacji. Odcinamy się, potępiamy. Żaden klub się jeszcze nie zawalił od kar za kibolskie wybryki. To część kosztów. Przykre, ale prawdziwe. Kluby są w pewien sposób zakładnikami sytuacji z wyjątkową pozycją kibolstwa w Polsce. Poszukaj w tabelach starego, solidnego klubu z dużego miasta, czyli Zawiszy Bydgoszcz. W sezonie 2017/18 gra w bydgoskiej A-klasie. To 7 poziom rozgrywek. Trzy lata temu byli w Ekstraklasie. Bez żadnych wątpliwości – to kibole w zorganizowany sposób… Czytaj więcej »

grażyna
grażyna

Jest zachwyt prezia bo o Gliwicach głośno na świecie i to jego zasługa chociaż jeszcze nie wie czemu. Ale my juz

Żyg
Żyg

Zawsze wymówka była, że to nieletni, głupi i podpuszczani. Jest 7 dorosłych bandytów. Byli zbyt pijani i nie mieli siły uciec? Na filmie widać co innego. Gdzie reszta piastowskiego stowarzyszenia kiboli? Zatrzymani należą do stowarzyszenia czy od wczoraj już nie? Dowiemy się tego czy jak zawsze schowacie temat pod dywan, bo ćpać się chce i tanio kradzioną brykę mieć a jeszcze dziewczynki są chętne żeby poznać piłkarzy z dochodami których ich rodzice nigdy nie zobaczą? Pobić leszcza w radiowozie i nachodzić rodzinę to policyjna robota? Dlatego ACAP was nie wzrusza? I miasto finansuje taką patologię?

Zosia
Zosia

Gorzej Ci?

filmweb
filmweb

Ampuła przestań robić sztuczny tłok. I tak wiadomo, że generujesz 3/4 wpisów i 24gliwice jeszcze żyje. Rozumiemy, nie pochwalamy, ale mamy to w d… bo jesteś jak szef gangu Olsena.

Ciekawy
Ciekawy

Zapytam Prezesa z “łapanki” Zapytam działaczy od kołaczy, lecz godnych jedynie “plaskaczy” Jak to jest możliwe ,że na stadion wnosi się “co chce”.Piszę tu o odpalonych przez gliwickich bandytów i w materiałach nie opisanych petardach.Piszę tu o wniesionej przez tych z Zabrza szmacie wielkości dywanu z nazwą gliwickiego osiedla ?

kanalia52
kanalia52

Pokazać ryje tych kiboli.

gliwiczanin
gliwiczanin

“komisja zapoznała się z opisem zdarzeń sporządzonym przez delegata PZPN”, tylko że najpierw szukali tegoż “delegata”, bo schował się gdzieś w szatniach (zapewne pos-rany ze strachu)

Ampułek
Ampułek

Najnowsze wiadomosci “Oswiadczenie prawdziwych kibicow piasta”:Kibice Piasta Gliwice przepraszaja za patologie z zatorza i szobiszowic. Kopiowac i dalej dalej!!

Zenio
Zenio

Piast nie ma kibiców….

zyz
zyz

Czyli kibice Piasta dzielą się teraz na tych “prawdziwych” i tych “nieprawdziwych”?
A ci nieprawdziwi wszyscy co do jednego są z Zatorza i Szobiszowic? Taka piąta kolumna?
No skoro tak …

kibic
kibic

jeszcze garstka idiotów z centrum i półgłówki z Sikornika…

anonim zabrze
anonim zabrze

no i całe łabędedy sośnica i zabrze

Bandyta bandycie oka nie wykole.
Bandyta bandycie oka nie wykole.

” jest komunikat .To nie my to oni” Napisali.Ludzie czego Wy się spodziewali ? Że napisaż ONI TO MY ?

ja234
ja234

Należy wlepić mandaty temu kibolstwu. Klub też powinien dostać karę.
A najlepiej byłoby rozwiązać tego amatorskiego piasta.

PG
PG

no chyba lepiej by było rozwiązać bankruta z zamiedzy co? zgadzasz się z propozycją?

KSG
KSG

jeszcze coś kłapiesz szczurku?!…wsadź sobie ten swój zakuty łeb do kibla, najlepiej tuż obok łepetyny Ampuły..