Policja opublikowała zdjęcia, na których widać kradzież katalizatora. Kto rozpoznaje tych mężczyzn?


Policja opublikowała wizerunek dwóch mężczyzn – sprawców kradzieży katalizatora z samochodu marki VW Polo. Śledczy dążą do ustalenia ich tożsamości.

Postępowanie w tej sprawie realizuje Wydział kryminalny II komisariatu. Do przestępstwa doszło 10 marca.

Policjanci przeprowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży, jednak nie zdołano ustalić tożsamości sprawcy. Zdjęcia pochodzą z prywatnego monitoringu – zapis z ekranu monitora (brak możliwości zgrania systemu). Nieznani nam mężczyźni, niestety zdjęcia są słabej jakości, skradli element układu wydechowego o wartości 1070 zł – przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Być może ktoś rozpozna osoby podejrzane. Prosimy o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 239 02 00, mail: marcin.kaczmarczyk@gliwice.ka.policja.gov.pl

– dodaje Słomski.

Referent sprawy — mł. asp. Marcin Karczmarczyk, oznaczenie 2RSD-407/20.

Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej — Kliknij TU. Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

(nmm)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
lamer

“zapis z ekranu monitora (brak możliwości zgrania systemu)” – poryczałem się ze śmiechu.

ekspert

Nie wiedzą też jak powiększyć zdjęcie, bo zdjęcie zostało powiększone już po “zapisie z ekranu monitora” – widać charakterystyczną kratkę dla kineskopu

T_o_m_1983

Mogliby przynajmniej dać info w którym to miejscu bo nie widzę a może to być istotne może ktoś zkojarzy tych cwaniaczkow.

Kris

Ten stojący na czatach, trochę podobny do mnie.
Zdecydowanie gruby, ale podobny z twarzy.
Czy mam krzyczeć “łapać złodzieja”?

Trom

Janosik, to Ty ?

Kris

Jam Ci.

SGx3

” element układu wydechowego o wartości 1070 zł ” – z Polo III? O jedno zero za dużo.Ja wiem, że dla pewnej grupy to już klasyk, ale tauzena to z tego egzemplarza cały wydech razem z silnikiem kosztuje. Bo z kata to tam już niewiele zostało. Pasjonaci znaczy się.

Krzysztof

A może miał nowy katalizator? Wątpię w to, ale jest to możliwe.

The Tiger@

Jak kupisz w autoryzowanym serwisie to pewnie tyle zapłacisz. Ale oczywiście to nie jest realna wartość tego.

T_o_m_1983

Jakoś obrazu też fatalna no ale coś tam widać nawet nr rejestracyjny cały to już coś :) ale to chyba Gliwice a nie Tarnowskie Góry

edde

katalizator droższy od auta :)

RamPamPam

Mają szczęście, że nie było wtedy obowiązku noszenia maseczek. Wtedy Słomski wraz z brygada od razu by ich namierzyli by wystawić mandat, a tak, ot jakąś zwykła kradzież.

Bluebob

W jakim celu w tym patologicznym kraju istnieje “Policja” . Zapewnieniu bezpieczeństwu ? . Jeśli w to wierzycie to za dużo przed telewizją siedzicie i nie potraficie sami myśleć i wyciągnąć wniosków z tago co się dzieje wokół . Mój indywidualny przykład : Jadę w zabudowanym 108 , wyjezdzam z terenu zabudowanego , i 2km dalej gdy skręcałem ,dopiero mnie zatrzymują . Były to działania ku poprawie bezpieczeństwa czy nabicia kapsy ? Gdyby zeczywiscie chodziło o bezpieczeństwo zatrzymali by mnie jeszcze w tym terene zabudowanym . A nie jechali za mną , stwarzając kolejne zagrożenie , nie wspominając o tym… Czytaj więcej »

prosiak

milicja sluzy do ochrony inteteresow panstwa, a ty obywatelu chron sie sam. Tfu. ani grosza z samorzadu na milicje!!!!

Imiu

Mówiłem, nie w biały dzień tylko w nocy!
Zdjęcie grubego takie nieproporcjonalne ale to juz czysta natura XD Widać że nie byli razem.