Polska zwycięzcą Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach! Znakomity występ Viki Gabor

scr. Youtube Eurowizja Junior

To pierwszy taki przypadek w historii Eurowizji Junior, gdy dwa razy z rzędu, rok po roku wygrywa reprezentant tego samego państwa. Tegoroczny konkurs przechodzi więc do historii.

My mamy powód cieszyć się z tego zwycięstwa podwójnie, konkurs odbył się w Arenie Gliwice, był znakomita okazją do promocji naszego miasta i regionu na całym świecie.

Viki Gabor wygrała Eurowizję całkowicie zasłużenie, pokonując na ostatniej prostej reprezentanta Kazachstanu. O zwycięstwie ostatecznie zdecydowały punkty od widzów głosujących przez internet.


od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Xsenofob

Z ciekawości obejrzałem konkurs w TV i byłem mile zaskoczony poziomem uczestników.
Śpiewali o klasę lepiej niż w Eurowizji dla dorosłych. Piosenki też jakby o poziom lepsze.
Dało się słuchać i oglądać, czego nie mogę powiedzieć o Eurowizji dla dorosłych.

Qrt

Brawo dla dziewczyny

Cookie Monster

Brawo Gratulacje i Podziękowania

CC

Gratulację dla dziewczyny, brawo. Ładnie się ta hala prezentowała w TV.

Dziadek

I Prezes TVP robiący z siebie i nie tylko…błazna!

Sk

Oby więcej takich imprez u nas w Gliwicach!!!

wars

moim zdaniem artystycznie poziom wystepu bardzo sredni, inne utwory o wiele lepsze. Inna sprawa ze jury powinno sie skladac z nastolatkow a nie starych prukow skoro to “junior”

StiV

Hura !!! PIS uratował GLIWICE już głód w oczy zaglądał

antykiep

przynajmniej stylowe tipsy jej przylepili :D

wnerwiony

Jeśli to był najlepszy występ to nic tylko ręce załamać. Fajnie, że wygrała dziewczyna z Polski, gratulacje dla niej, bo to na pewno jej wielki sukces, aczkolwiek poziom artystyczny tego występu jest tragiczny. Taki nijaki popik, bez żadnego błysku. Naprawdę nie rozumiem jak można napisać, że to genialny występ. Genialne występy to miał Freddie Mercury.

ps

Ona ma zaledwie 12 lat – co ty porównujesz starego wygę za którym stał sztab ludzi i wielka kasa z dziewczyną która dopiero zaczyna. Puknij się w ten swój pusty łeb

:)

Nie masz bladego pojęcia, jak wygląda współczesny szołbiz, zwłaszcza w grupie nastolatków i jaka kasa się wokół nich kręci. Inna rzecz, że Polska jak długa i szeroka, chyba poraz pierwszy w historii, zachłysnęła się urodzoną w Niemczech Cyganką i trombi, że Polska wygrała.

Dziadek

Przeciętny Holender,Włoch,Francuz czy Czech zwyciężczynię kojarzy z Polską tak, jak ja kojarzę …..skrajnie ubogaconego pigmentalnie….. z Grenlandią.

wnerwiony

I to znaczy, że mam się zachwycać tym, bo ma 12 lat? Napisałem, brawa dla dziewczyny bo to jej sukces. Co nie zmienia faktu, że artystycznie jest to fatalne. I peany na cześć kolejnego nijakiego popu, który zginie w tłumie są jakimś nieporozumieniem. PS. Za występami na Eurowizji, nawet junior, też stoi sztab ludzi.

AndrzejD

@wnerwiony
Człowieku, dziwisz się że w kraju w którym taki “artysta” jak Sławomir ma tysiące fanów, ludzie zachwycają się takim shitem jak ten o którym piszesz ?
Większość ludzi nie ma zbyt wyszukanego gustu muzycznego (który na ogół wynosi się z domu) i to dotyczy chyba każdego kraju.
Dlatego tzw. “kultura masowa” jest właśnie kulturą masową.
Całe szczęście że w obecnych czasach są dostępne w internecie tysiące stacji radiowych , w których można znaleźć dokładnie taką muzykę jakiej chce się słuchać (po za płytami rzecz jasna)

diabełek z fontanny

ciekawe co takiego ty w życiu osiągnąłeś poza umiejętnością narzekania na forum

Skg

Dumni Gliwiczanie!!!!!!!!

Obserwujący

Jak zwykle, ponownie, wygrał kicz, no ,ale to była kiczowata impreza.Niech się pochwalą urzędasy ile zarobili.

Dziadek

Myślę ,że urzędasy doplacili w naszym imieniu.Zarobiła “Fundacja Radan”..he…he…he

Obserwujący

Prawdopodobnie.Trzeba by wystąpić do urzędasów od hali porażki bankruta, w trybie dostępu do informacji publicznej, z pytaniem ile kosztuje utrzymanie ich ciepłych posadek.I ile hala faktycznie zarobiła.

Ampuła

Kiedy widzowie w feerii iluminacji i ferworze aplauzu fetowali tryumf Viki Gabor w Hali Arena, cieć nocny Tancbudy Gwarowych Szlagrów wyczołgał się z kanciapy i przywiązał do psa stróżującego łańcuchem choinkowym.
Po wspólnym wychłeptaniu z michy piwa z wódką, ruszyli w obchód. Cieć na czworakach, dźwigając śpiącego psa na plecach, chrapliwie nucił “laj laj laj laj lalalalalaj, laj laj laj…”

ps

Ampuła pozdrowienia z Toszka – odwiedź nas w końcu

Rabarbar.

Super komentarz!Nawet pies z cieciem docenieni.No, tylko ta melodia coś nie na tą nutę?A może jednak.Ampuła,życzę ci więcej takich komentarzy.Dawno się tak nie uśmiałem.

Beton

Gratulacje !!!
Miliony za promocję miasta już się transferują z konta UM na konto fundacji zarządzajacej halą. To oni stoją za sukcesem tej młodej pieśniarki. Ona zaś powinna zostać twarzą hali.
Podczas transmisji widać było sporo wolnych miejsc na trybunach, choć podobno bilety dawno już wyprzedały się na pniu. Pewnie część chętnych dziwnym zbiegiem okoliczności trafiła do innej Areny w Gliwicach, a że dzisiaj była czynna, to już tam zostali na zakupach.

Gliwiczanin

Warto było wydać pół miliarda na halę! Senator miał rację, to wizjoner i prawdziwy mąż stanu.

Dziadek

Jaki to senator miał wpływ na decyzję budowy hali w Gliwicach?

Dzidek

Senator Stuk-Puk z opowieści Baltazara Gąbki o smoku Wawelskim dziadku

Dziadek

@ Dzidek.To Gliwicki Portal, nie krakowski….a tak nawiasem,”Dziadek” to mój login!

super

Miasto nie miało nic do gadania że impreza została tu zorganizowana, ale sam fakt że byla jest super, gratulacje dla Polki oby tak dalej bardzo zdolną mamy młodzież w nich należy inwestować to nasza przyszłość

AAA

miasto zabiegało o tę imprezę, wywalając kupę kasy bezpośrednio albo pośrednio przez agencję zarządzającą halą

Pucio

O lokalizacji tej imprezy w Gliwicach zadecydował pisowski prezes TV PIS. Miasto mogło jedynie aplikować. Ironią losu jest, że w pełowskim mieście dopiero pisiory musiały wypromować Arenę.

''

A kto ich zmusił ?

Josef

Nie oceniając samej imprezy (poziom, znaczenie, klasa, zainteresowanie) – faktycznie, biletów na parę dni przed nie było. Trudno uwierzyć, że inwestor zamiast je sprzedawać ( a zdaje się od stówy się zaczynało) – wolał świecić pustymi krzesełkami. Takie imprezy mają swój legalny max ludzi, wynikający z przepisów, pojemności hali, wskazówek pożarowych itp itd. Ilość ludzi na hali równa się mniej więcej ilości dostępnych miejsc. Ale nikt 3 godziny na tyłku nie siedzi – ktoś pójdzie z dzieckiem do toalety, ktoś po frytki, ktoś nie przyjdzie (najczęściej obdarowani przez sponsorów “darmowymi” wejściówkami – dostałem bilet za friko, to wezmę, a potem… Czytaj więcej »

diabełek z fontanny

typowy beton – cokolwiek by się działo to źle, jak jesteś z Gliwic wskocz do Kłodnicy nikt nie będzie ciebie szukał