Pomóż gliwickiej licealistce spełnić świąteczne marzenie! Możesz wygrać audiobook

Przy okazji dystrybucji audiobooka z Panem Totim w roli głównej, CH FORUM pomaga gliwickiej licealistce spełnić świąteczne marzenie.

Za uzyskane ze zbiórki pieniądze częściowo sparaliżowana Paulina pojedzie na kurs jazdy na mono-ski. Kurs odbędzie się pod okiem instruktorów Beskidzkiego Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego ?Start? w Bielsku – Białej.

Mimo niepełnosprawności Paulina jest pogodną i pozytywnie nastawioną do świata osobą. Uwielbia sport i marzy, aby znów popędzić na nartach stokiem w dół. Jest to możliwe dzięki urządzeniu zwanym mono-ski, przeznaczonym dla niepełnosprawnych narciarzy.


Razem z wolontariuszami z Zespołu Szkół im. J. Korczaka od 4 grudnia do Wigilii CH FORUM zbiera pieniądze ten cel. Każdy może włączyć się w kwestę odbierając swój egzemplarz audiobooka w punkcie informacyjnym. Może też dobrowolnie ofiarować dowolną kwotę na cel kwesty.

Kulminacją akcji charytatywnej w CH FORUM będzie koncert kolęd w wykonaniu lokalnych artystów, zaplanowany na 19 grudnia. Tego dnia do FORUM przyjadą także reprezentanci Beskidzkiego Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego ?Start? w Bielsku- Białej, które jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, prowadzącym działalność statutową na rzecz osób niepełnosprawnych. Zaprezentują oni urządzenie mono-ski i opowiedzą, jak za jego pomocą realizują marzenia niepełnosprawni sportowcy.

Autorką opowiadania ?Pan Toti i świąteczne życzenie? jest gliwicka pisarka Sorn Gara. Głosu do nagrania płyty użyczyła aktorka i ambasadorka CH FORUM ? Małgorzata Socha.

UWAGA KONKURS! Dla naszych Czytelników mamy pięć audiobooków ?Pan Toti i świąteczne życzenie? z autografem Małgorzaty Sochy. Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, jaką nazwę nosiły opowiadania o Panu Totim z zeszłego roku? Na odpowiedzi czekamy do 16 grudnia do godziny 16:00. Decyduje kolejność odpowiedzi. Nasz adres: redakcja@gazeta-miejska.pl