Powitanie wakacji w czechowickim ośrodku wypoczynkowym. Okazja do oznakowania roweru

SONY DSC

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na oficjalne “Powitanie wakacji w Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice”. Impreza odbędzie się w niedzielę, 1 lipca, w godzinach od 12:00 do 15:00.

W programie m.in. pokaz judo, warsztaty, kącik adopcyjny i spacery z psami, prezentacja wozu strażackiego i pokaz szermierki.

REKLAMA

– W ramach powitania wakacji odbędą się gry i zabawy z animatorami, będą dmuchańce i malowanie buziek, a także pokazy sportowe. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad wykwalifikowanych trenerów fitness, judo, szermierki czy też spróbować swoich sił w warsztatach na mini skateparku. Dla aktywnych uczestników przewidziano wspaniałe upominki. Wakacje to przede wszystkim dobra zabawa i odpoczynek, ale nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. W tej kwestii wypowiedzą się Strażacy z OSP Brzezinka oraz funkcjonariusze straży miejskiej w Gliwicach – mówi Iwona Janik, rzecznik prasowy MZUK w Gliwicach.

Okazja do oznakowania roweru

Na Kąpielisku Czechowice w godzinach od 12:00 do 15:00 można w tym dniu oznakować swój rower.

Każdy jednoślad zostanie oznaczony numerem ewidencyjnym, który zostanie wpisany do rejestru straży miejskiej. Ponadto taki jednoślad zostanie oznaczony naklejką informacyjną o jego oznakowaniu.

Szczegóły znakowania zawarte są w regulaminie znakowania rowerów oraz oświadczeniu.

(żms)/UM(mf)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Gliwiczanin

Co się stało że nie pod halą arena? A to oznakowanie roweru pomoże jak umarłemu kadzidło słyszał ktoś żeby straż miejska odnalazła jakiś skradziony rower?

(%TFR

@Gliwiczanin
Bo jest to : “Powitanie wakacji w Ośrodku Wypoczynkowym Czechowice” – czego nie zrozumiałeś?

Gliwiczanin

Wszystko zrozumiałem ale ostatnio wszystko jest organizowane na siłę pod halą

Gość

No nie tak wszystko. Bo np industriada odbyła sie pod radiostacją

zez

A czy będzie pokaz stadnej kąpieli koni z pobliskiej zagrody. Kąpieli połączonej z oddawaniem moczu i kału. Do wody jasna rzecz.

alkohol

@zez. Wody z Czechowic nie pijesz. Ryby też tam oddają mocz i kał i jakoś Tobie to nie przeszkadza. Pijesz za to alkohol. Tak dla przypomnienia, alkohol to są siki drożdży, czasem dodatkowo jeszcze skoncentrowane, żeby mieć lepsze doznania. Jeżeli jeszcze te drożdże “napierdzą”, to zachwyt jest jeszcze większy a i po kieszeni można to odczuć, kupując szampana ;0)

@alkohol
Takiej super riposty już dawno nie czytałem

WOPR

A może tak pokazy ratownictwa wodnego ? Ku rozwadze “leśnego dziadka kierownika” ratowników wodnych polecam konkurs wyławiania pomalowanej na biało cegły z głębokości 6m. Gwarantują ubaw po przysłowiowe pachy.

Fryc

Ważne ,że Pan Kurzawa zagra z Japonią i oto chodziło. My naród polski.