Prace awaryjne na fragmencie ulicy Tarnogórskiej. Od poniedziałku autobusy pojadą inaczej

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej – to, że jedziecie zmienioną trasą nie oznacza, że kierowca popełnił błąd. Na odcinku ulicy Tarnogórskiej od ul. Piwnej do Witkiewicza prowadzone będą prace awaryjne.

 
Modyfikacje i objazdy obowiązywać będą już od poniedziałku – 6 lutego. Autobusy linii: M100, M106, 32, 32N, 57, 71, 197, 224, 259, 280, 692, 692N, 699, 702 pojadą zmienioną trasą.

W kierunku Centrum Przesiadkowego, po obsłudze przystanku – „Gliwice Piwna”, autobusy poruszać się będą ulicami: Piwną, Traugutta, Lipową, Opolską i Tarnogórską.


W kierunku Placu Piastów trasa przejazdu wyznaczona będzie: Tarnogórską, Opolską, Lipową i Piwną.

Trasa objazdu linii nr 840 – w kierunku Centrum Przesiadkowego, po obsłudze przystanku – „Gliwice Dąbrowskiego”, autobusy pojadą ulicami: Dąbrowskiego, Opolską i Tarnogórską.

W kierunku Katowic, trasa przejazdu poprowadzona będzie ulicami: Tarnogórską, Opolską i Dąbrowskiego do włączenia na stałą trasę przejazdu na przystanku – „Gliwice Dąbrowskiego”.

Zmiany w trasach przejazdu obowiązywać będą do 10 lutego br. Jednocześnie jak zapowiada Zarząd Transportu Metropolitalnego – godziny odjazdu autobusów pozostaną bez zmian.

(żms)/ZDM Gliwice
fot. 24gliwice.pl/ŁG