Pracownicy Wydziału Komunikacji na kwarantannie. Referat rejestracji pojazdów nieczynny

Sanepid wydał decyzję o obowiązku kwarantanny dla części pracowników Wydziału Komunikacji. Od 6 do 9 kwietnia Referat Rejestracji Pojazdów przy ul. Zwycięstwa 21 będzie nieczynny.

Wizyty umówione na te dni w elektronicznym systemie kolejkowym zostały anulowane.

Prosimy o pozostawienie pracownikom ochrony kodu rezerwacji i numeru kontaktowego, w celu umówienia wizyty w późniejszym terminie – informuje Izabela Kowynia, zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji.


W sytuacji, gdy pojazd nie posiada tablic rejestracyjnych (fabrycznie nowy, utrata tablic) sprawę można załatwić w Filii Wydziału Komunikacji przy ul. Jasnej 31 A.

W pozostałych przypadkach istnieje możliwość złożenia kompletnego wniosku w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego – wejście od ul. Wyszyńskiego.

(żms)/UM Gliwice (FB)
fot. 24gliwice

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Laszlo_egesz

W UM w Gliwicach pracuje całe mnóstwo ludzi. Nie uwierzę, że nie dało się oddelegowc absolutnie nikogo na opisane stanowiska.

Pfff

Jeśli już, to raczej tylko innych pracowników tego wydziału. Chyba, że cały wydział wylądował na kwarantannie. Mam wątpliwości czy pani z urzędu stanu cywilnego dałaby radę zarejestrować mi auto xD

NY

to się nazywa bardzo wąska specjalizacja tylko jeden panierek przez całe życie

Obserwując

Teoretycznie taka urzędaska ze USC mogłaby zarejestrować ałto.Obsługa systemu informatycznego to nie fizyka kwantowa,ale oczywiście się nie da/nie można.
Bardziej prawdopodobne jest to,że większość wydziału jest na kwarantannie plus jeszcze jakieś inne urzędasy.No i na chorobowym są oraz na urlopach.

Laszlo_egesz

Nie obchodzi mnie to, czy przychodząc w sprawie rejestracji samochodu obsługiwany jestem przez panią od zgonów, urodzeń czy nasadzeń. Naprawdę wierzysz, że urząd to tak głęboki podział specjalizacji, że jakaś kwarantanna trwale wyłącza cały wydział na ileś tygodni?

Zajad

Idąc tym tropem: nie obchodzi mnie kto mi naprawi rozrząd w samochodzie. Pan dozorca, czy pani z rybnego. A jak mechanik chory, to pani zza kasy i tak mi nie pomoże i w efekcie g*#no załatwię. Tak trudno ogarnąć?

Pfff

Wie Pan co, wydaje się, że właśnie od tego są różne wydziały. Czyli każdy zajmuje się zupełnie czym innym. Jeśli rejestracja zgonów i aut odbywa się na innych programach, to raczej będzie mieć problem. A skoro wydział zamknięty, to i raczej nikt nie pokaże jak taki program działa.

Biurokracja to patologia

I w ten właśnie sposób, hydra się rozrasta.

SS3

Jeśli nie masz garażu to zawrzyj związek małżeński z samochodem xP

Marcell

Pandemia trwa już ponad rok normalny człowiek musi codziennie chodzić do pracy żeby żyć, urzędnik się chroni, zabezpiecza, zamyka urząd a petent (pracodawca) stoi w ogonku od czwartej – piątej rano jak trzoda chlewna na chodniku od strony Kłodnicy choć urząd otwierają od ósmej To jakieś pomieszania z poplątaniem, no tak petent nie ma chorować ma robić na urzędnika.

Zajad

To po co stoi od piątej rano? Tak jak kiedyś babcie w przychodni, kurna…

Marcell

Jasne możesz stanąć o ósmej (lub jak się wyśpisz) i odejść z kwitkiem o 16-00. Powtórzyć czynność nazajutrz od piątej. Widać ze nie stałeś skoro nie rozumiesz tak prostej zasady.

black_horse

Ja mam wrażenie że oni już od roku są na kwarantannie.

Leon

Nie za bardzo da się pracowników z innych wydziałów przesunąć. Cepik nie jest intuicyjny, typowy wyrób polskiej informatyki, nauka obsługi to dobrych kilka tygodni. Do tego dochodzą uprawnienia do zatwierdzania wniosków, oni prawnie odpowiadają za to co przesyłają dalej. Dlatego też niejeden z nas był stamtąd odsyłany ze względu na braki w papierach. A druga sprawa, za taki rozmiar Covidu u nich ktoś na górze powinien ponieść odpowiedzialność. Od pierwszego przypadku do zamknięcia minęły prawie dwa tygodnie, w czasie których kolejni pracownicy zarażali się, ciekawe ilu klientów w tym czasie złapało tam Covida. Naczalstwo w tym czasie starali się całą… Czytaj więcej »

pablo_b

Skoro cześć pracowników jest obieta kwarantanna, to czemu pozostała cześć nie pracuje?
Czemu nie pracuje w nadgodzinach, jak w normalnych firmach.
Aaaaa to państwówka, przecież swojej rodziny nie będą żyłować.
Jakos w marketach nie występują podobne sytuacje, co za przypadek.

Leon

Pracują, an Jasnej.
A nadgodzin nie ma, bo miasto nie chce za nie płacić.

Obserwując

Referat będzie nieczynny dłużej niż do 9 kwietnia,urzedasy jak zwykle nie umieją podać właściwie informacji.