Gliwicki Punkt Obsługi Pasażera ZTM będzie działał na parterze budynku głównego Centrum Przesiadkowego przy ul. Składowej. Pasażerowie w jednym miejscu załatwią swoje sprawy i wygodnie przesiądą się do wybranego środka transportu.
Otwarcie w zmienionej lokalizacji nastąpi w poniedziałek, 5 grudnia. Z nowym POP-em będzie się można skontaktować pod tymczasowym numerem tel. 506-290-297. Informacji o ostatecznie ustalonych godzinach jego funkcjonowania należy szukać tutaj.
– Ze względu na przeprowadzkę, w sobotę 3 grudnia dotychczasowa siedziba POP przy placu Piastów 2 w Gliwicach będzie już nieczynna. Prosimy, by w tym dniu korzystać z innych kanałów sprzedaży biletów, m.in. z aplikacji, punktów sprzedaży i automatów biletowych – apeluje dodatkowo Zarząd Transportu Metropolitalnego.
(żms)/UM Gliwice
fot. ZTM
A kiedy PKM postawi biletomat na oś. Kopernika ?
Nie PKM tylko ZTM. To napisz wniosek od biletomat na Kopernika, a na którym przystanku? Można kupić bilet przez komórkę.
To skoro można kupić przez komórkę to dlaczego biletomaty stoją w innych dzielnicach miasta ?
Widać tam są mniej kumaci.
A co kiedy mniej kumaty chce kupić bilet w dzielnicy bardziej kumatych ?
to odetchną w pracy kto tam będzie chodził
Mieszkańcy ich przeklną za to centrum przesiadkowe.Kto tam będzie chodził?Niepotrzebny twór i w dodatku nie trafiona lokalizacja.To będzie martwa przestrzeń i będą zmuszać pasażerów do chodzenia tam,przenosząc tam kolejne linie i przystanki.