Rejestracja samochodu. Nowe zasady obsługi od 18 stycznia

To bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy planują wizytę w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Od 18 stycznia zmieniają się zasady obsługi, dla klientów indywidualnych konieczna będzie rezerwacja przez Internet.

 
Kolejki interesantów przed budynkiem magistratu, z powodu pandemii są teraz częstym widokiem. Może się to wkrótce zmienić, przynajmniej dla tych, którzy chcą coś załatwić w wydziale komunikacji.

Jak informuje magistrat, z uwagi na brak możliwości zapewnienia przez urząd klientom komfortu oczekiwania na załatwienie sprawy wewnątrz budynku, pogarszające się warunki atmosferyczne oraz liczne prośby klientów, od 18 stycznia zmienią się zasady obsługi klientów Referatu Rejestracji Pojazdów w Urzędzie Miejskim przy ul. Zwycięstwa 21 – konieczna będzie elektroniczna rezerwacja wizyt.


Od 18 stycznia stanowiska obsługi w Referacie Rejestracji pojazdów przy ul. Zwycięstwa 21 (wejście od strony ul. Zwycięstwa) i Jasnej 31A dostępne będą dla klientów indywidualnych, którzy zarezerwowali wizytę internetowo pod adresem https://rezerwacjakm.gliwice.eu/index.php lub zostali wezwani przez pracownika Wydziału Komunikacji.

Klienci po okazaniu przy wejściu indywidualnego kodu elektronicznej rezerwacji wizyty oczekują  w holu głównym na wejście na salę obsługi.

Co istotne, możliwość rezerwacji wizyty przy ul. Zwycięstwa 21 została już uruchomiona 11 stycznia. Kto więc planuje wizytę 18 stycznia lub później, powinien już skorzystać z dostępnej rejestracji.

(emef)

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Koniec leserstwa do roboty

Przestańcie ściemniać i weźcie się już darmozjady do normalnej roboty jak my wszyscy. Maseczki na r.. i do roboty, bo wam to nieróbstwo przejdzie w stan chroniczny!

pablo_b

pieniądze pobierają normalnie, to nie spieszy im się do pracy.

Marcell

Pozamykane sektory gospodarki bez dochodu to może i urzędnicy bez pensji skoro pracować się nie chce, no i nasi posłowie. Ciekawe ile będą trwały obostrzenia jak odetnie się kastę od pieniędzy.
Dobrze się wprowadza zakazy mając wypłatę co 10 ,

elyta

co wytam paniczyki w urzędzie nadludźmi jesteście? Natępna kasta nad ludzi

DPF

Błędem było urządzenie wydziału komunikacji w urzędzie miejskim. Należało go utworzyć gdzieś poza centrum, np. w słynnych i reprezentacyjnych Nowych Gliwicach albo przy oczyszczalni ścieków.

kanalia52

To jest pomysł.

Ad

Świat oszalał z powodu tego całego wirusowego cyrku. Ciekawe czy ktoś za to kiedyś “beknie”…
za krzywdę niewinnych ofiar “koronawirusa”…

Sebastia

A co z rejestracja w starostwie? Czy to dotyczy wydziału komunikacji w starostwie na Zygmunta Starego?

Obserwujący

Zapytaj w starostwie.Proste.

xxx

rezerwacja terminu online to jedna wieka kpina – klikasz anonimowo na ile okienek chcesz i w ciągu 2 minut cały dzień zablokowany ……..

Marian

80% tych ludzi stojących w kolejce załatwiłoby swoją sprawę w wydziale komunikacji przez internet. No ale jak kto lubi.

Marcell

JAK CHCESZ PRZEREJETROWAC ZAKUPIONY POJAZD NIEZWRACAJAC TABLIC?
I ODEBRAĆ NOWE? TO SAMO Z PRAWEM JAZDY (WYMIANA) MUSISZ ZDAC STARY BLANKIET GENIUSZU

Przez internet?

Z której szparki w komputerze wyskoczą nowe tablice rejestracyjne? Z tej samej, co dowód rejestracyjny?

Obserwujący

No cóż,skoro chce się wozić autkiem to trzeba swoje odstać.Za ten wątpliwy “komfort” czeka was stanie na dworze.No,ale, autko w zacofanych glajwicach jest bogiem.
Inna sprawa,że urzędasom jest tak wygodnie.

Nie rozumiem

Dlaczego uważasz ten “komfort” za wątpliwy? Siadam na ciepłym, miękkim, pluszowym siedzeniu, włączam klimatyzację, wyłączam system START/STOP, puszczam Barry Whita i za kilka minut jestem na drugim końcu miasta, po kilkunastu minutach jestem w innym mieście, po kilku godzinach jestem w dowolnym drugim końcu Polski. Nie widzę tu korelacji z komfortem “wątpliwym”.