Remont ciągu pieszo rowerowego potrwa dwa miesiące. Droga przy parku Chopina będzie niedostępna

fot. 24gliwice.pl/żms

Fragment ciągu pieszo-rowerowego zostanie wyremontowany. Od środy, 5 maja, niedostępny dla użytkowników będzie odcinek biegnący ulicą Berbeckiego, obok parku Chopina.

Przez najbliższe tygodnie, na odcinku od skrzyżowania ul. Sienkiewicza – Berbeckiego do ul. Barlickiego prowadzone będą prace remontowe. W trakcie robót wymieniona zostanie konstrukcja i nawierzchnia ciągu pieszo-rowerowego. Remont powinien zakończyć się w ostatnich dniach czerwca br. – poinformowała Jadwiga Stiborska, rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach.

(żms)/ZDM w Gliwicach
fot. 24gliwice.pl/żms


3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
cc

Wow, to naprawdę szybko. 100 m chodnika na skrzyżowaniu Zwycięstwa i Alei przyjaźni robią już pół roku a końca nie widać. 2 miesiące na 200 metrów to naprawdę ekspresowo.

Cliper

Widać nie jeździsz rowerem!bez trudu można pokonać dystans w różne kierunki kilkudziesięciu kilometrów

sHIT

30 lat samorządu i już remont krótkiego kawałka deptaka? A kiedy “gwarancyjna” wymiana spapranej “drogi” z choroba wie czego od Wasko do kładki “zakochanych”? I za ile chociaż to miała objąć gwarancja, którą i tak finansuje podatnik?

gajowy Marucha

Mam nadzieje że nowa nawierzchnia ciągu pieszo-rowerowego będzie gładka równa betonowa w duchu gliwickiej betonozy, nie tak jak to dziurawe błotniste dziadostwo w parku przy Chorzowskiej gdzie sarenki łamią nogi.

Cinko Cinkowski

Szkoda, że po Gliwicach rowerem to jedynie na przejażdżkę – taka bieda z trasami

Tymon

Generalnie spacer z wózkiem to też nie lada wyzwanie…. No chyba żeby zamiast dziecka w wózku wozić śmietanę…to po spacerze masło z tego wyjdzie…takie trzęsawisko.

bez śmietany

Generalnie to jesteś zwolennikiem gliwickiej betonozy, z moimi dziećmi to jeżdżę wózkiem nawet po Wilczych Dołach.

Informacja Turystyczna

Co byś nie woził i tak najpotrzebniejszą rzeczą w nim byłby lemiesz.