Revalid – kompleksowe wsparcie włosów

Efekty Revalid

Nie każdy może się pochwalić pięknymi i gęstymi włosami. Wiele osób boryka się z nadmiernym ich wypadaniem. Proces ten przebiega szybko lub stopniowo a na kondycję naszych włosów ma wpływ wiele czynników.

Zmianie ulega ich struktura, dlatego stają się one słabsze, pozbawione blasku. Aby temu zapobiec, z pomocą przychodzą nam preparaty Revalid. Co zawierają i jak wpływają na nasze włosy?

Przyczyny nadmiernego wypadania włosów

Wypadanie włosów jest procesem fizjologicznym, dotyczącym każdej osoby. Naturalnym zjawiskiem jest, że każdego dnia tracimy ich około 100 włókien. Martwić możemy się zacząć gdy ilość wypadających włosów jest większa. Do tego stanu przyczynia się wiele czynników:

 • Revalid

  Choroby – np. niedokrwistość lub zaburzenia tarczycy

 • Niepożądane działanie niektórych leków
 • Zła dieta – zła podaż witamin
 • Nadmierny stres, przemęczenie
 • Łysienie plackowate lub dziedziczne
 • Antykoncepcja
 • Okres poporodowy
 • Niewłaściwa pielęgnacja
 • Częste i drastyczne zabiegi fryzjerskie

W jaki sposób zapobiegać wypadaniu włosów?

Jeżeli nasz organizm prawidłowo funkcjonuje, możemy w szybki oraz skuteczny sposób wpłynąć na kondycję i wzmocnienie osłabionych włosów, a także pobudzić wzrost nowych kosmyków. Jednym z nich jest prawidłowa dieta bogata w białko, witaminy A, E, B i C, cynk, żelazo, miedź. Kolejnym sposobem jest odpowiednia pielęgnacja. Należy ograniczyć takie zabiegi jak: prostowanie, suszenie, kręcenie czy farbowanie włosów. Również możemy zastosować odpowiednie medykamenty czy kosmetyki, które wpłyną na nadmierne wypadanie włosów. Obecnie jest ich ogromny wybór zarówno w dobrych aptekach jak i drogeriach. Bardzo dobry rezultat daje kuracja prowadzona zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Przykładem są preparaty Revalid firmy Ewopharma.

Preparaty Revalid:

Linia Revalid składa się ze sprawdzonych preparatów wyprodukowanych przez szwajcarską firmę Ewopharma. W jej skład wchodzą:

Preparat do stosowania wewnętrznego. Jego skład wpływa na odbudowę płytki rogowej oraz wzmacnia strukturę włosów, a także paznokci. Ten suplement diety wstrzymuje wypadanie włosów, stymuluje wzrost nowych włókien, przywraca także ich witalność i zdrowy wygląd. Revalid kapsułki wpływa również na poprawę kondycji paznokci.

 • Revalid szampon

Szampon ten zawiera naturalne proteiny, które odżywiają oraz oczyszczają powierzchnię włosów. Dzięki temu nasza „czupryna” nabiera naturalnego, zdrowego wyglądu. Włosy są miękkie i łatwe do układania.

 • Revalid tonik

To energetyzująca, innowacyjna kuracja oczyszczająca skórę głowy. Zawiera aktywną formułę bioaktywnych substancji z kofeiną, która zapobiega procesowi starzenia się włosów. Produkt  jest w postaci ampułek do wcierania w skórę głowy.

 • Revalid maska

Ta postać linii Revalid zawiera D-panthenol, proteiny pszenicy, alantoinę oraz wyciąg z owsa, które wnikają w głąb włosów, regenerując je, dzięki czemu są jedwabiste, gładkie i sprężyste.

 • Revalid balsam

Produkt ten jest przeznaczony do częstej pielęgnacji zniszczonych i suchych włosów w połączeniu z szamponem. Hamuje on wypadanie włosów, aktywuje ich regenerację.

 • Revalid krem

Preparat ten głęboko odżywia i regeneruje zniszczone, osłabione włókna włosów. Kompleksowy skład oraz jego konsystencja umożliwiają wnikanie substancji czynnych w głąb łodygi włosów.

Wyżej opisane preparaty marki Revalid znajdziesz w aptece internetowej Wapteka.pl. Zapraszamy do zakupów.

Szampon Revalid

(materiał partnera)