Rozpoczął się Jarmark Wielkanocny. Niektórych z tych produktów nie spotkamy w zwykłym sklepie

Na gliwickim Rynku od poniedziałku napotkać można klimatyczne stoiska handlowe oferujące zróżnicowany asortyment. Do 19 kwietnia potrwa tam Jarmark Wielkanocny.

Ozdoby świąteczne, palmy, obrusy, chałwę z różnych stron świata, wędliny wytwarzane w małych manufakturach, a także sery można spotkać w przestrzeni pomiędzy Stacją Artystyczną Rynek a wejściem do Ratusza.

Oprócz tego wystawcy oferują różnego rodzaju słodycze, watę cukrową, a nawet lizaki w kształcie Minionków i Świnki Peppy.

Kramy handlowe otwarte są codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00, ale jak zapewnia organizator jarmarku – firma Smaczny Kredens – podczas weekendu godziny otwarcia mogą ulec wydłużeniu.

(żms)
fot. ŁG/24gliwice.pl

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
krzysztof
krzysztof

wieś śpiewa i tańczy

Josef
Josef

Ach, te mega żele wielkanocne, i tradycyjna Świnka Peppa. Magia Świąt po prostu.

ja234
ja234

Taaa…przetwory i wyroby narażone na słońce i zmiany temperatur.Niewłaściwie przechowywane. Miałbym obawy przed kupowaniem tam czegokolwiek spożywczego.
To tandetne, kiczowate, budy drewniane, nie mają nic wspólnego z “klimatem”.Kicz i tyle.(12:32)

Imię
Imię

kurz ulicy masz gratis

MALY ROZUMEK
MALY ROZUMEK

malkontenci malkontenci spod znaku SG

Adam
Adam

Ludzie.. jak czytam te komentarze to chyba się wam w tyłkach poprzewracało od tego dobrobytu. “wyroby narażone na słońce”, “towary nie przykryte”… co Wy chcecie zrobić z tym światem : idealną, nieskażoną lodówkę z sanepidem jako główną służbą na czele..a jeden z drugim nie pamięta jak był dzieckiem i wszytko po kolei macał, a później paluchy do buzi…lepiej idźcie do lekarza, bo mogliście się wtedy czymś zatruć albo zarazić :)

Misia
Misia

Spożywcze towary przeznaczone do bezpośredniego spożycia nie były przykryte przed jakimkolwiek zanieczyszczeniem. Ciekawe co Sanepid w tym czasie robi. Nigdy niczego w takich miejscach nie kupuję. Ale jak się ma w Gliwicach służbę zdrowia na wysokim poziomie i natychmiastowy dostęp do specjalisty oraz aptekę na każdym zakręcie to nie ma się czym przejmować.