Ryby i wodne stworzenia na wystawie w Palmiarni. Ekspozycja będzie dostępna przez 8 dni

W dniach 9-17 marca w gliwickich tropikach odbędzie się wystawa akwarystyczna. Organizuje ją Palmiarnia Miejska w Gliwicach wraz z Górnośląskim Stowarzyszeniem Akwarystów.

Stowarzyszenie od 12 lat zrzesza pasjonatów akwarystyki i miłośników podwodnego świata w formach wszelakich. Jak co roku będzie można podziwiać ryby i inne wodne stworzenia z wielu zakątków świata w pięknych aranżacjach.

Ponadto 9 marca o 16:00 w sali konferencyjnej, Piotr Koba opowie o własnych przeżyciach z wyprawy nad afrykańskie jezioro Tanganika.

Akwaria zostaną wystawione dla zwiedzających w pawilonie historycznym. Wystawa, prelekcja oraz spotkanie akwarystów ujęte są w cenie biletu wejściowego do Palmiarni.

(żms)/MZUK Gliwice
(fot. Agnieszka Sowa GSA)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Imię
Imię

Proponuję zanucić lub przynajmniej posłuchać piosenki Czystych jak łza “Klub Akwarystów” :)

BEKA
BEKA

Tjaaa… A potem dziwię się, że co enuncjacja o byle czym w hali Arena, to tutaj spazmy szczęścia. Już nie będę.

LOkatoR
LOkatoR

Gliwice i wszystko jasne. Szanty, mietal z aluminium, disco polo… wielka micha za ninimum złotych… Wypas made to measure. Zrobimy z kupy złoto i przekonamy, że to prawda. Jakby ktoś chciał zauważyć, to podczas sesji Rady miejskiej zamierają komentarze na wszystkich portalach miejskich. Tak jest od lat, a nikt nie pyta, dlaczego? A to bardzo dziwne, prawda?

olo
olo

i daj im panie boze zdrowia

Siegel
Siegel

“panem bozem” życzysz zdrowia rybkom? Słodkie.