Śmiertelny wypadek motocyklisty na autostradzie A1. Policja szuka osób, który były tam zaraz po zdarzeniu

Gliwicka policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty na autostradzie A1 w Gliwicach. Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia ub. roku. Chwilę po zdarzeniu pomocy przedmedycznej mężczyźnie udzielały osoby, których tożsamości nie ustalono, a mogą posiadać istotne informacje.

 
W związku z toczącym się postępowaniem w sprawie tragicznego wypadku, który miał miejsce na 23. kilometrze autostrady A1 (łącznica) w kierunku Rybnika, prowadzone jest śledztwo. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący motocyklem marki BMW najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Citroen.

Referent sprawy poszukuje wszystkich świadków zdarzenia i prosi osoby, które mogą posiadać informacje na temat chronologii wypadku, o kontakt. Szczególnie proszone są osoby, które jako pierwsze były na miejscu i udzielały pomocy przedmedycznej motocykliście i jego pasażerce – informuje podinspektor Marek Słomski, rzecznik gliwickiej policji.


O wypadku pisaliśmy tu:

Tragiczny wypadek z udziałem motocykla na autostradzie A1. Lądowały dwa śmigłowce LPR

Kontakt z prowadzącym sprawę: aspirant sztabowy Grzegorz Prokop, telefon 478592164, e-mail: grzegorz.prokop@gliwice.ka.policja.gov.pl.

(żms)/KMP Gliwice

6 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze