Sprawcy rozboju zarejestrowani przez monitoring. Ich łupem padł portfel, dokumenty, słuchawki i… pluszowy miś

Mężczyźni, których wizerunek w bardzo dobrej jakości zarejestrowały kamery monitoringu, poszukiwani są w związku z rozbojem. Doszło do niego w sklepie Żabka w Gliwicach, 12 maja. Jakość nagrania sprawia, że ich identyfikacja nie powinna stanowić problemu.

 
Postępowanie (RSD 490/24) prowadzi III komisariat policji.

Dwóch sprawców, po uprzednim zastosowaniu przemocy oraz gróźb spowodowania uszczerbku na zdrowiu wobec pokrzywdzonego, dokonali na jego szkodę kradzieży plecaka z zawartością portfela, telefonu komórkowego, słuchawek JBL, pluszowego misia, dowodu osobistego i karty uprawniającej do podjęcia pieniędzy z bankomatu – informuje gliwicka policja.

Uzyskano nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowano wizerunki obu sprawców: to mężczyzna ubrany w niebieską koszulkę z białymi napisami, krótkie niebieskie spodenki, z okularami przeciwsłonecznymi, czarną torebką oraz niebieskim plecakiem, oraz mężczyzna ubrany w białą koszulkę, krótkie czarne spodenki, z okularami przeciwsłonecznymi i czarną torebką

– dodaje KMP Gliwice.

Prowadzący postępowanie zwraca się z prośbą do internautów, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub podejrzewają, kim są, o kontakt telefoniczny: 47 8590343, e-mail: rafal.malinowski3@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „powiadom nas”. Każda informacja zostanie sprawdzona. Osoba informująca ma gwarancję anonimowości.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

12 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze