Studio IKEA w centrum handlowym Forum. Otwarcie zapowiadane jest na koniec listopada

W centrum handlowym Forum w Gliwicach otwarte zostanie studio planowania i zamówień IKEA. Nowy punkt, który znajdzie się na I piętrze obiektu, ma rozpocząć działanie już pod koniec listopada.

 
Wielu mieszkańców zapewne ucieszyłoby się z możliwości zrobienia zakupów w tej sieci w naszym rejonie, jednak by z bliska przyjrzeć się ofercie, nadal niestety musimy pojechać do Katowic. Nowy salon w Forum umożliwi jednak klientom zaprojektowanie wymarzonego pomieszczenia i zakup mebli.

Wykwalifikowani projektanci pomogą Ci w zaplanowaniu skrojonej na miarę Twoich potrzeb kuchni, spersonalizowanej garderoby czy funkcjonalnego systemu przechowywania. Wystarczy zapisać się na spotkanie na IKEA.pl/planowanie

– informuje IKEA.


W studiu planowania i zamówień możesz zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę, czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić projekt wcześniej już opracowany samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online – dodaje sieć marketów.

IKEA w Polsce ma 11 wielkopowierzchniowych sklepów, w których znajdują się studia planowania i zamówień, i drugie tyle takich salonów w innych lokalizacjach (studio w CH Forum powiększy tę liczbę). Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie IKEA.pl.

(żms)

5 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze