Szmatuła będzie bronił bramki Piasta Gliwice przez kolejne dwa lata

Jakub Szmatuła przedłużył swój kontrakt z Piastem Gliwice. Jego nowa umowa będzie obowiązywała do końca grudnia 2019 roku.

Szmatuła trafił do Gliwic w lipcu 2008 roku. Od tego czasu w barwach Niebiesko-Czerwonych rozegrał łącznie 162 spotkania. W obecnych rozgrywkach doświadczony bramkarz wystąpił w 13 meczach Lotto Ekstraklasy. Sześciokrotnie schodził z boiska z czystym kontem.(żms/Piast Gliwice)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Pieskie zycie pIAST Gliwice
Pieskie zycie pIAST Gliwice

Ile razy w tym sezonie pomoże przeciwnikom łapiąc czerwona kartkę ? Dwuletni okres umowy oceniam dobrze.Zakończenie kariery po spadku do pierwszej ligi wstydu nie przynosi.

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Napisano będzie bronił.Winno być otwierał drogę do bramki

Druga strona lustra
Druga strona lustra

Kapitale są te statystyki w stylu szklanki pełnej do połowy.Wystapił w 13 meczach.W 6 czyste konto.I co ? Piast zamyka tabelę ! Statystyk nie śledzę ale te w Górniku (chyba) będą trochę inne .Bramkarz Górnika na bank w 6 meczach czystego konta nie zachował.Może w dwóch .I gdzie jest Górnik ? Na szczycie tabeli.Wszak lepiej wygrywać 3:2 niż remisować 0:0

mecenasina Jaworzyna
mecenasina Jaworzyna

Kapitalny ruch ze strony weterana.Dwa lata.Będzie i rok trzeci.Dlaczego ? Ano w tym roku spadek i delkaracja “nie opuszczem kulubu w ciężkich chwilach” Naiwni w awans wierzący postawia na weterana ,bo tani i wierny.

Tomasz
Tomasz

A ile to kosztuje miasto czyli nas podatników? Sekcja piłkoterrorystów bez przyszłości i nic nie wnosząca dla mieszkańców (poza uszczuplaniem budżetu) uganiająca się bez celu za piłką, która ich nie słucha

Rozum
Rozum

@Tomasz.Nie napisałeś prawdy.Piłka ich słucha.Słucha z której strony nadbiegają.Natychmiast udaje się w kierunku przeciwnym.

ja234
ja234

Czyli przez kolejne dwa lata amatorski piast będzie oczywiście przegrywał.
Z resztą, żaden bramkarz im nie pomoże, oni po prostu grać nie umieją.
Należy rozwiązać piasta.

Aga
Aga

Żaden inny klub go nie chciał,nawet za darmo.

kanalia52
kanalia52

I już przegrywa z Jagą 0:1.

kanalia52
kanalia52

I planowy wp**rdol z Jagą, 0 : 2.

Ranny Ptaszek
Ranny Ptaszek

Szmatuła to najlepszy piłkarz w Piaście. Gdyby nie on, Piast nie miałby prawa bytu w ekstraklasie.
Najlepiej byłoby Piasta rozwiązać, ale jeśli nie, to dobrze się stało, że Szmatuła będzie nadal bronił bramki tej kiepskiej drużyny za którą trzymam kciuki.

Ampuła
Ampuła

Do istotnych trosk bytowych lumpenproletariatu o to, czy drzwi w wychodku za familokiem nie przymarzną albo czy kilof po pradziadku wytrzyma łupanie czarnego złota w zmarzlinie biedaszybu, doszła jeszcze sprawa Jakuba Szmatuły. Nie wiem, jak z tego wyjdziecie nim nastanie wiosna. Oby nie życiowo pogruchotani jak nocny stolik z europalety, przybici bardziej niż zagubieniem zestawu do cerowania onucy, pognębieni głębiej niż widokiem dna w półlitrówce przy śniadaniu na domowym mchu.