Szykuje się nie lada gratka dla miłośników kotów. Już w sobotę w Europie Centralnej

Koty rasowe, których różnorodność oraz naturalny wdzięk niezmiennie zachwycają tłumy pasjonatów we wszystkich zakątkach świata, niebawem będą cieszyć oczy odwiedzających gliwickie centrum handlowe Europa Centralna.

Już w najbliższą sobotę, ponownie zagości uwielbiany przez publiczność „Pokaz Kotów Rasowych”.

Uwaga miłośnicy kociej urody! Europa Centralna po raz kolejny będzie gościć niezwykły pokaz, którego nie może przegapić żaden pasjonat eleganckich i pełnych charakteru kocich wdzięków. Przed publicznością zaprezentuje się ponad czterdziestu hodowców, którzy przedstawią widowni kilkanaście różnych ras tych mruczących piękności: od młodych po dorosłe okazy, wśród których pojawią się tak uwielbiane „brytyjczyki”, ragdolle, sfinksy, koty bengalskie czy wreszcie rosyjskie niebieskie.

REKLAMA

Pokaz rozpocznie się w sobotę, 9 listopada, w samo południe przy placu obok kawiarni Grycan. Od razu zaznaczamy, że nie będzie to jedynie prezentacja dostojnych kocich pupili, ale także rywalizacja w wielu kategoriach. Podczas imprezy wybrane zostaną czempiony o najdłuższym ogonie, najbielszych łapkach i najpiękniejszym futerku. Wyłonieni zostaną również zwycięzcy w kategoriach najmniejszy i największy kot. Oczywiście, główny zwycięzca może być tylko jeden, dlatego spośród wszystkich zwierząt wybrany zostanie najpiękniejszy kot pokazu, dla którego przygotowano specjalny puchar.

– Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że znów mamy szansę prezentować naszym odwiedzającym tak wyjątkowe i cieszące oko wydarzenie jakim bez wątpienia jest „Pokaz Kotów Rasowych”. To jeden z tych dni, na które wraz z Klientami zawsze czekamy z dużą niecierpliwością – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Impreza niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, na co ogromny wpływ ma jej otwarty charakter. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt – dodaje.

Pokaz kotów to idealna okazja, by spędzić sobotnie popołudnie z całą rodziną. Wspólnej zabawie z dziećmi sprzyjać będzie także najnowsza atrakcja centrum, czyli pobudzająca wyobraźnię i kreatywność ścianka do wspólnych selfie, na której znajdują się nie tylko „selfie boxy”, do których można wejść, specjalne grafiki, z którymi można pozować, ale także gigantyczna ścianka lego, interaktywne gry i zmuszające do myślenia zagadki.

(mat. pras. Europa Centralna)

REKLAMA