Teatr Rozrywki ponownie w Forum. W czwartek, piątek i sobotę. Wstęp wolny

Recital Marty Tadli, Szkoła bluesa oraz Bajka o małym złomiarzu: w tym tygodniu Teatr Rozrywki ponownie gości w CH Forum. Na spektakle z udziałem aktorów jednej z czołowych śląskich scen można przychodzić od czwartku.

Tego dnia (5 września) o godzinie 18:00 zaplanowano recital Marty Tadli „Takiej miłości Wam życzę”. Składają się na niego znakomite piosenki autorstwa m. in. Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej czy Marka Grechuty.

Zauroczona ich wyjątkowością Marta Tadla postanowiła zaśpiewać je jeszcze raz, we własnej interpretacji.

REKLAMA

W piątek (6 września, godzina 18:00) na scenie „Szkoła bluesa” – spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych „Po godzinach”. Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle.

Przepełniony bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa.

Teatralny cykl w Forum w sobotę (7 września, godzina 18:00) zakończy „Bajka o małym złomiarzu”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 5+. Spektakl porusza tematykę wartości, takich jak przyjaźń, mówienie prawdy, niepoddawanie się w postawionych sobie celach, no i co najważniejsze – miłość.

Wstęp na wszystkie spektakle jest wolny. Ich miejscem będzie lokal Forum Inspirujących Spotkań na parterze (d. salon CCC, CH Forum, ul. Lipowa 1).

REKLAMA